Sıla kural bozmadı!

Sıla önceki akşam İzmir Açıkhava'da hayranlarıyla bir araya geldi. Konserinde ikifarklı beyaz kıyafet giymeyi tercih eden ünlü sanatçı, şıklığıyla göz doldurdu....

Takip Et:

Yaz boyu sahnelerde olana Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Sıla, konser maratonuna devam ediyor. Ünlü sanatçı, önceki akşam İzmirli hayranlarıyla buluştu. İzmir’de Açıkhava konseri veren Sıla’nın konser biletleri saatler öncesinde tükendi. Açıkhava’yı dolduran binlerce hayranı ile eski yeni birçok şarkısını birlikte seslendiren Sıla, zaman zaman hayranları ile sahneden sohbet etti. Bitmeyen enerjisi ve keyifli halleri ile 2 saat boyunca sahnede kalan sanatçı, son çıkardığı Acı albümünden şarkılarını da seslendirdi. Karanfil şarkısı ile konserine başlayan Sıla, yeni klip çektiği Haftalar Dükkanı şarkısının hikayesini de sahneden anlattı. Yıllar önce yazılan şarkıyı yorumlayan Sıla’ya Sezen Aksu imzası taşıyan Zeybek şarkısını söylerken sahnede iki efe eşlik etti.

BEYAZLARA BÜRÜNDÜ

Gösterişli sahne kostümleri ve parıltılı dekoru ile bilinen Sıla, bu kez de kural bozmadı. Konserde 2 farklı kıyafet giyen Sıla, tercihini beyaz renkten yana kullandı. Sahne kostümlerinin şıklığıyla seyircisinden tam puan alan Sıla, rastaya benzeyen uzun saçlarından bu konserinde de vazgeçmedi.

Bu yıl Harbiye’de 7 konser vermesi beklenen Sıla, 5 kere Harbiye Açıkhava’daydı. Son 2 konserini Türkiye’nin Suriye sınırı ötesinde başlattığı Barış Pınarı Harekatı sebebiyle iptal eden ünlü sanatçı, bu hareketiyle taktir toplamıştı. Sıla Harbiye’de verdiği 5 konsere yaklaşık 25 bin kişi katılım göstermişti. Pop yıldızının sevgilisi Hazer Amani ilk kez Harbiye sahnesinde Sıla’yı izlemişti. İkilinin artık kameralardan kaçmamaya karar verdiği ortaya çıkmıştı.