Sıla ile Demet Akalın’ın arasına Hazer Amani mi girdi?

Sıla, Instagram'da Demet Akalın'ı takip etmeyi bıraktı. 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Akalın, Sıla'nın kendisini eşi Hazer Amani yüzünden silmiş olabileceğini söyledi...

Takip Et:

13 Ocak’ta bir yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Hazer Amani ile nikah masasına oturan Sıla, evlendikten sonra sosyal medyada temizliğe başladı. Instagram hesabında takip ettiği arkadaşlarını takip etmeyi bırakan Sıla’dan popçu Demet Akalın da nasibini aldı. Sıla, geçtiğimiz yıl şarkı verdiği ve müzik çalışmaları için bir araya geldiği Demet Akalın‘ı takip etmeyi bıraktı. Ardından Demet Akalın’dan da aynı karşılık geldi.

Konu hakkında Kanal D‘de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak bir açıklama yapan Demet Akalın, şunları söyledi:

“Kızlar inanın ben de bilmiyorum. Hala aynı şeyi söylüyorum. Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incilmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük’te türbeye gittim Sıla için bebek çizdim.

Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo’yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla’yı arayıp ‘beni neden takipten çıkardın’ diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…”