Kültür ve Sanat

Sıla için kilometrelerce yol katettiler!

Her yıl klasikleşen Harbiye Açıkhava konserlerinde yaz aylarının bitmesiyle birlikte sona yaklaşıldı. 27 Ekim’de Şebnem Ferah’ın kapanışını yapacağı Harbiye sahnesinde her sene olduğu gibi bu sene de birçok ünlü sanatçı binlerce kişi ile buluştu. Tarkan ve Ebru Gündeş, verdikleri aralardan sonra Harbiye’ye dönen sanatçılar arasındaydı. 7’şer gün konser veren Tarkan ve Ebru Gündeş’ konserlerinin yanı sıra yaz boyu Harbiye, hemen hemen her gün birbirinden ünlü isimlerin şarkıları ile yankılandı.

Uzun yıllardır Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Sıla’nın yıllar içerisinde konser gün sayısı da artmıştı. Sıla bu yıl 7 konser vererek bu yıl Harbiye’de en çok sahne alan sanatçılar arasına adını yazdırdı. Önceki günlerde 2 kez sahneye çıkan ünlü şarkıcı, önceki akşam 3’üncü kez konser verdi. Yeni çıkardığı Meşk albümünden birçok şarkıyı seslendiren Sıla, eski ve sevilen şarkıları ile de hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

BURSA’DA BİLET BULAMAYINCA HARBİYE’YE KOŞTULAR

Yaz boyu farklı şehirlerde Açıkhava konserlerine devam eden Sıla, önceki günlerde Bursa’da konser vermiş ve konser biletleri günler öncesinde tükenmişti. Sıla’yı kendi şehirleri Bursa da dinlemek için bilet bulamayan sevenleri, İstanbul’a gelerek Harbiye sahnesinde izledi. Sıla sahnedeyken bu durumdan bahseden hayranlarına ünlü şarkıcı teşekkür etti.

Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalan ve onlarca şarkısını seslendiren Sıla’ya, yeni albümünde yer alan ve Sezen Aksu imzası taşıyan Zeybek şarkısında efeler eşlik etti. O anlar seyirci tarafından alkış aldı. Sıla, 4 gün daha Harbiye’de müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu