Sıla, Demet Akalın hakkında ilk kez konuştu!

Çiçeği burnunda evliler Sıla ve Hazer Amani, önceki gün Zorlu PSM'de görüntülendi...

Takip Et:

Geçtiğimiz ay şef sevgilisi Hazer Amani ile dünyaevine giren ve balayına Roma‘ya giden Sıla’nın döner dönmez ilk işi birçok ünlü ismi sosyal medyada takip etmeyi bırakmak olmuştu. Bu isimlerden biri de Demet Akalın‘dı. Ünlü popçu, Sıla‘nın kendisini takip etmeyi bırakmasının ardından şu açıklamayı yapmıştı:

“Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incilmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük’te türbeye gittim Sıla için bebek çizdim. Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo’yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla’yı arayıp ‘beni neden takipten çıkardın’ diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…”

Konu hakkında konuşan Sıla, “Teknolojinin gazabına uğradım. Birçok kişiyi takibi bırakmışım. Ama benim sevgim sosyal medya üzerinden ölçülmez” ifadelerini kullandı. Sıla, hamilelik iddiası hakkında da “Benim çocuk stüdyoda. Yeni şarkılar yapıyorum, benim çocuğum o.” açıklamasında bulundu.