Kültür ve Sanat

Sıla 5’inci günde de kapalı gişe!

Sıla, her yıl olduğu gibi bu yıl da Harbiye sahnesinde 7 gün boyunca konser verecek. Konserlerinin 4 tanesini geride bırakan ünlü şarkıcı, 5’inci konseri için Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Her gün alanı dolduran binlerce hayranı ile şarkılarını söyleyen Sıla’nın beşinci konserinde de yaklaşık 6 bin kişi vardı. Biletleri konserden saatler öncesinde tükenen Sıla, ilk yarıda sahneye altın sarısı ışıltılı bir elbiseyle çıktı. Saçlarını diğer günlerde olduğu gibi yine rastaya benzer bir şekilde yaptıran Sıla, konsere yeni albümünde yer alan ‘Karanfil’ şarkısı ile başladı. Daha sonra sevenlerini selamlayan ünlü şarkıcı, iyi bir konser geçirmelerini diledi.

SAHNEDE GÜLME KRİZİ

Slow şarkılarının yanı sıra birçok hareketli şarkısına da repertuvarında yer veren Sıla, enerjisi yüksek bir konsere imza attı. Şarkılarını hayranları ile birlikte söyleyen Sıla’nın bir ara sahnede gülme krizine girmesi herkesi güldürdü. Ünlü şarkıcı ‘Belalım’ şarkısını söylediği anlarda bir hayranı şarkının tam ortasında bağırınca Sıla’nın dikkati dağıldı ve gülmeye başladı. Sıla, kendisine seslenen sevenine cevap vererek esprili bir diyaloğun yaşanmasına sebep oldu.

Konserin ikinci yarısında da tempoyu düşürmeyen ve hareketli şarkılara ağırlık veren Sıla’yı izlemeye gelenler arasında sevgilisi Hazer Amani de vardı. Ünlü şef aşkını en önde izledi. Şarkıcı Simge de bir arkadaşıyla Sıla’yı izleyenlerdendi. 2.5 saat süren konserde ikinci yarıda sahneye gri bir kıyafet ile çıkan Sıla, bol bol seyircisi ile sohbet etti.

 

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı