Magazin

“Sihirli Annem”in yeni bölümlerine alınmayan eski oyunculardan açıklama!

Sihirli Annem dizisi yeniden başlıyor. Acun Ilıcalı’nın çalışmalarına başladığı dijital platform için Sihirli Annem dizisinin tekrar çekileceği gündeme gelmişti. Sihirli Annem oyuncuları yeni çekilecek dizi ile ilgili sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayınladılar.


hamile blogu

Gifrer Serum Fizyolojik Nasıl Kullanılır? ve Mochi pompa kullananlar

Sihirli Annem Yeni Oyuncuları Kim?

Türk çocuk, fantastik televizyon dizisi olan Sihirli Annem dizisi Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alır. Dizi 2003-2012 yılları arasında yayınlanmıştır.

Bir zamanların meşhur dizilerinden Sihirli Annem Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen için yeniden çekiliyor. Dizide Betüş karakterine Açelya Topaloğlu, Betüş’ün annesi Dudu’yu Nergis Kumbasar ve Perihan’ı Lale Başar’ın oynayacağı konuşuluyor.

Dizinin eski oyuncuları: Sosyal Medyadan Öğrendik, Biz Yokuz!

Dizinin eski oyuncuları İnci Türkay, Gizem Güven, Şahap Sayılgan, Jess Molho, Michele Cedolin, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayınladı: “Biz yıllarca sihirli dünyamızı çok emek vererek can verdiğimiz samimi karakterler ile sizlere yansıtmaya çalıştık. Birlikte büyüdük kocaman ve sıcacık bir aile olduk. Yeni seride bize yer verilmeyeceği ve başka bir kadroyla yayına gireceğini ise haftalar önce öğrenmiştik ve bu duruma saygı duyduk. Fakat bizlerle iletişime geçildiği konuşuldu ve fikirlerimizin alındığı gibi paylaşımlar yapılması tamamen gerçek dışıdır. Lütfen itibar etmeyiniz. Bizden de tüm bu sürece sosyal medya haberlerinden görüyor ve takip ediyoruz. Bu durumu sevgili Sihirli Annem ailemizde paylaşmayı görev bildik. Hepinizi çok seviyoruz.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu