Magazin

Siena, şimdiden annesi Tülin Şahin’in izinden gidiyor!

Tülin Şahin, doğumdan 1 hafta önce Yakup Biçer‘in İstanbul moda haftasında düzenlediği Pehlivan adlı defilesinde karnındaki kızı Siena ile birlikte podyuma çıkmıştı. Ünlü model, doğumdan sonraki ilk defilesinde yine kızı Siena ile birlikte Londra Moda Haftası’nda yürüyecek. 3 ay önce annesinin karnında podyuma çıkan Siena, bu kez annesinin kucağında podyumda bulunacak.

Yakup Biçer, “Siena, Tülin Şahin’in şimdiden tahtına talip oldu sanırım. Tülin benim uğurum. Londra Moda Haftası’nda onsuz defile yapamazdım. Gelmesinden dolayı çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Tülin Şahin ise, konuyla ilgili heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Doğumdan 1 hafta önce değerli dostum Yakup Biçer’in ‘Pehlivan’ koleksiyonu için İstanbul Moda haftasında podyuma çıkıp, çok heyecanlı dakikalar geçirmiştim. Şimdi de ilk kez bir anne olarak, yine Yakup’un 2020 kış koleksiyonu için Londra Moda Haftası’nda podyuma çıkacağım için çok heyecanlıyım. Resmen defilelerden dolayı doğum öncesi ve sonrası heyecanını yaşıyorum.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu