Show TV’nin Arıza dizisinde büyük tehlike belirdi!

Takip Et:
Show TV’nin Arıza dizisinde büyük tehlike belirdi!
Show TV’nin Arıza dizisinde büyük tehlike belirdi!

Ali Rıza ve Haşmet riskte… Arıza dizisi 4. yeni kısmı ile ekrana geliyor. Show TV’nin iyi çıkış yapan dizisinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ikilisi yakaladı. Bu geçim de dizinin reytinglerine pozitif yansıdı… Yeni kısımda da coşkulu anlar izleyicileri bekliyor.

Arıza’nın bu akşam ekrana gelecek 4. kısmında Ali Rıza ve Burak birbirlerine alan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi kazanç.
Emeli Rıza’nın ardında kimin olduğunu da bilmektir. A.Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı hamlesine uğrar ve ortalık bir anda karışır.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi hoşlanılan oyuncular yer alıyor.

Arıza, bu gece vakti saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.