Show TV’den yeni sezon tanıtımı…Ünlüler ‘Show’a bak!” dedi

Takip Et:
Show TV’den yeni sezon tanıtımı…Ünlüler ‘Show’a bak!” dedi
Show TV’den yeni sezon tanıtımı…Ünlüler ‘Show’a bak!” dedi

Yeni yayın dönemine bu yıla damgasını bir yerinizi incitecek tertemiz projelerle başlayan Show TV, beklenen tanıtım filmini yayınladı. Bu sene izleyicinin Show TV ekranlarından gözünü alamayacağına atıf yapan “Show’a Bak!” mottosu dikkat çekti. Tanıtımda Show TV’nin iddialı yapımları izleyicilerle tanıştırıldı.

Show TV’nin eforlu kadrosunu bir araya getiren tanıtım filminin rejisörlüğünü dünyaca ünlü adların da bir numaralı seçimi olan Koray Birand üstlenirken, 3 günde toplam 38 ünlü ad kamera karşısına geçti. Ön hazırlığı 10 gün süren reklam filminin setinde 12 şahsiyet saç, makyaj ve styling takımıyla beraber takribî 50 şahsiyet takım yer aldı.
Devingen davranışlarıyla tanıtım filmine renk katan Yılmaz yerini, zarafeti ile göz kamaştıran Ebru Akel’e bıraktı. Çukur oyuncularından Erkan Kolçak Köstendil’in müthiş enerjisi, Rıza Kocaoğlu’nun ise cool davranışlarıyla şenlenen çekimler, Cumartesi-Pazar Sürprizi programlarının zaferli sunucusu Buse İskenderoğlu ile devam etti. Sonrasında sahneye çıkan, ekranların en tatlı, en cümbüşlü müsabaka programı ‘Çocuktan Al Haberi’nin sunuculuğunu üstlenen Doğa Rutkay Kamal pozitif davranışları ve şen kahkahalarıyla yerini Güldür Güldür Show takımına bıraktı.
Güçlü kadrosu ve çekici hikâyesi ile Show TV’nin iddialı yapımı “Arıza”nın beğenilen başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’a çekimlerde Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker eşlik etti. Tolga Sarıtaş sempatik tavırlarıyla alaka sürüklerken, Ayça Ayşin Turan hoşluğuyla göz doldurdu. Fatih Ürek’in sevinçli halleriyle yükselen enerji Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin zaferli oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin gelmesiyle doruğa erişti.
Ve günün son saatlerinde Show TV’nin yeni bombası, sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday Ay Yapım imzalı dizi ‘Alev Alev’in çok değerli oyuncuları sahneye çıktı. Birbirinden çok değişik, eforlu üç kadının apayrı hikâyelerle kesişen yaşamlarına odaklanacak dizi için buluşan Demet Evgar, Hazar ErgüçlüDilan Çiçek Deniz ile Zuhal Olcay geçimli performanslarıyla izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.

IFTIHAR SÖZÜ’NÜN DEV KADROSU ÇEKİMDE!

Son çekim günü ise Show TV’nin yeni sezonda da alakayla takip edilen dizisi Ramo’nun başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ile başladı.
Sonrasında yıldızlarla dolu kadrosu ve gösterişli setiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ve bir “Isme Masalı”nı ekrana taşıyacak ‘Şeref Sözü’ oyuncuları sahnedeki yerini aldı. Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik’ten oluşan dev kadronun geçimi diziye dinlenen coşkuyu yükseltti. Günün son çekimi ise Çukur oyuncuları Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş ve Necip Memili ile asıllaştı.