Medya

Show TV, Arıza ile reytingi de sosyal medya ilgisini de ele geçirdi!

Show TV’de ekrana gelen, 03 Medya imzalı Arıza’nın dün akşam yayınlanan kısmında aksiyon ve coşku yetersiz olmadı. Dizinin aksiyon dolu kısımları coşkunun çoğalmasına ve izleyicilerin de Pazar akşamları ekran başında soluksuz Show TV’ye kilitlenmesine neden oluyor. Kanal, yeni dizisi ile iyi bir iş ortaya çıkarıyor. Hem reytinglerde hem de sosyal medya akustiğinde Arıza dizisinin Show TV’ye büyük katkılar yaptığı bakılıyor. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ikilisinin galibiyetli performansları ve iyi geçimleri de bu neticelerin gelmesinde ehemmiyetli etkenler arasında.

Arıza, dün akşam yayınlanan üçüncü kısmıyla ABC1 20+’da 5.57 izlenme oranı rating, 15.02 izlenme hisseyi share, AB’de 5.09 izlenme oranı rating, 14.73 izlenme hisseyi share, Total’de 5.07 izlenme oranı rating, 14.59 izlenme hisseyi share elde etti.
Bu gidişat da gösteriyor ki hem reytinglerde MasterChef Türkiye’nin ardından tüm kategorilerde ikinci olan Show TV, hem de sosyal medya alakasını eline almış bulunuyor.

Arıza dizisinin 4. kısmında ehemmiyetli vakalar da yaşandı. Haşmet’in, Ali Rıza’nın durağına geldiği anlarda Tırcı Yaşar, durağa saldırdı. Bu hücum ortalığı bir anda karıştırdı. Herkes Yaşar’ın peşine düşerken onu Haşmet Gürkan buldu. Finalde A.Rıza’nın, Yaşar’a eriştiği anlarda ise coşku doruğa erişti.

Pazar akşamlarına damga bir yerinizi inciten Arıza’nın dün akşam ekrana gelen kısmında hücum sonrası Burak, Haşmet ve Ali Rıza, Yaşar’ın peşine düştü.
Yaşar’ı bulan şahıs Haşmet Gürkan’dı. Haşmet’in, Yaşar’ın karşısına geçtiği sırada Ali Rıza geldi. Silahların çekildiği anlarda soluklar yakalanırken Haşmet’in, Ali Rıza’ya yönelttiği sual gerilimi artırdı. İkili arasında yaşanacaklar şimdiden merak mevzusu oldu.

HALİDE’DEN ALİ RIZA’YA SERT TEPKİ!

Ali Rıza ve Burak birbirlerine alan okurken, Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelince hesaplaşmaları yarıda kaldı.
Burak, ortaklara yanılgı yaptığını ve Haşmet’ten özür dileyeceğini açıklasa da riskli ataklarını yapmaya devam etti. Yaşar, Ali Rıza’yı öldürmek için harekete geçti. Bir teknede durağı izleyip, hamleye geçmek için pusuda beklemeye başladı. Haşmet Ağa, Sabri’nin yaşamını kurtaran Ali Rıza’nın durağına ziyarete geldi. Burak, Haşmet’i de Ali Rıza’yı da öldürmesi için Yaşar’a hamle emri verdi. Durağa saldıran Yaşarlar ve Ali Rızalar arasında çatışma çıktı.
Hücumda yaralananlar sağlık kurumuna kaldırılırken, Ali Rıza’yı yaralı bakan Halide’nin kaygılı hali dikkat çekti.

ARIZA’NIN YENİ KISMINDAN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen 03 Medya imzalı Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı. Haşmet Gürkan’ın, Ali Rıza’yı sağ kolu bülten etmesi tüm dengeleri değiştirirken Ali Rıza’nın sözleri ile konsorsiyumda gerilim iyice çoğalıyor. Bu sansasyonel gelişmeyle beraber Arıza’nın yeni kısmında neler yaşanacağı şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu