Kültür ve Sanat

Shawn Mendes belgeseli “In Wonder” duyuruldu

Shawn Mendes, 4 Aralık’ta çıkacak merakla beklenen yeni albümünden evvel yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkacak. Dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir dokümansal çıkıyor. Dokümansal film, Mendes’in 4 Aralık’ta çıkacak dördüncü stüdyo albümü olan “Wonder”dan birkaç gün evvel Netflix’te yayımlanacak. Netflix; haberi ve evraksalın ilk afişini, resmi Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile takipçilerine duyurdu.

View this post on Instagram

#InWonder only on Netflix, November 23

A post shared by Netflix AKIL @netflix on Oct 13, 2020 at 9:15am PDT

1 saat 23 dakika uzunluğunda olacak dokümansal film, Taylor Swift’in “Miss Americana” dokümansalı, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “The Black Godfather”, “Gaga: Five Foot Two”, “Quincy” ve son olarak “Quincy” de dahil olmak üzere Netflix’in gelişen müzik merkezli dokümansal listesine katılıyor.

Mendes’in kariyeri, ilk müzik videolarını 2013’te artık kullanılmayan kısa video uygulaması Vine’da kaydolmasıyla başladı. O zamandan beri, birden çok hit single ve üç bütün uzunlukta albüm yayımlamaya devam etti ve üç “Grammy Mükâfatı”ne aday gösterildi.
Mendes’i; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’ya götüren kendi ismini taşıyan 2019 dünya turundan görüntüler de sunacak.

Proje şu biçimde belirleniyor: “Mendes’in yaşamının bir portresi, yükselişinin ve yolculuğunun son birkaç senesini anlatan bir portre.”

“In Wonder”, Mendes’in son albümü “Wonder” 4 Aralık’ta yayımlanmadan yalnızca günler evvel, 23 Kasım’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu