Kültür ve Sanat

Shameless final sezonu konusu ne?

Beğenilen aile temalı televizyon dizisi Shameless’ın 11. sezon çıkış tarihi belirli oldu. Dizinin yayımlandığı kanal olan Showtime, dizinin son sezonunun 6 Aralık Pazar günü yayımlanacağını açıkladı. Dizinin öyküyü sonlandıracak olan sezonunun mevzusu ise seyirciler tarafından merak ediliyor. Öyküyü sonlandıracak diyoruz zira 11. sezon, aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

Shameless

Shameless 11.
sezonunda; Gallagher Ailesi’nin, Güney Yakası’nın, Koronavirüs salgını gibi öteki sorunların birbiri ile ilişkisini ve hepsinin birbirini bir dönüm noktasına taşımasını izleyeceğiz.

Bu sırada Frank, alkolizm ve uyuşturucunun neden olduğu alaca karanlık senelerinde kendi vefatı ile ve karışık aile bağlarıyla yüzleşmeye çalışacak. Bu sırada da Lip’in, ailenin yeni reisi olma umuduyla gayret etmesini izleyeceğiz. Yeni evli çift olan Ian ve Mickey’nin, bir ilişki içinde olmanın mesullüklerini irdelemesini, Deb’in bekar bir anne olmasını ve bunlara alışmaya çalışmasını da gözlemleyeceğimiz mevzular arasında yer alacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu