Müzik

Sezen Aksu’dan Okay Barış’a yeni şarkı!

Uzun yıllardır müzik piyasaında olan Oktay Barış’a Sezen Aksu eli değmişti. Ocak ayında bir albüm çıkarmıştı. Albümde bulunan 11 şarkının hepsinin düzenlemesi Barışa’a, besteleri ise Sezen Aksu’ya aitti. İlk klibini ‘Onursuz Olabilir Aşk’a çeken Okay Barış’a ikinci klibini ise Sezen Aksu imzalı ‘Zaten Yaz 3 Aydı’ şarkısına çekti.

“ÇOK ÖZEL BİR SESİ VE DUYGUSU VAR!”

Sezen Aksu, Okay Barış için “Okay aslında elektronik şarkılar yapmayı ve söylemeyi tercih eden bir müzisyen. Ama elektronik müzikte yeteri kadar ortaya çıkmayan çok özel bir sesi ve duygusu var. ‘Gel, bir tane de böyle bir albümün olsun’ dedim. Bir sene sonra kabul etti. Pek de güzel oldu bence” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu