Sezen Aksu’dan İrem Derici’ye “Gidiyorum” hediyesi!

Türk Pop Müziği'nin önemli isimlerinden biri olan İrem Derici, yeni şarkıları ile hayranlarını buluşturmayı hazırlanıyor...

0

2013 yılında Sezen Aksu imzalı “Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı” adlı şarkısı ile büyük bir çıkışa imza atan İrem Derici, bu kez yine Sezen Aksu imzalı şarkılar ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mayıs ayının son günlerinde yeni albümünü yayınlayacak olan İrem Derici’nin hangi şarkıları seçeceği ise büyük merak uyandırıyor. Prodüktörlüğünü Özgür Aras ‘ın yaptığı yeni proje, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Albümünde Sezen Aksu şarkılarına yer verecek olan İrem Derici, onlarca şarkı arasından seçim yapmakta zorlanınca, çareyi hayranlarına sormakta buldu. “Senin sevdiğin Sezen Aksu imzalı şarkı hangisi?” diyerek hayranlarına danışan İrem Derici, müzikseverlerden gelen yanıtların çoğunluğu ile “Gidiyorum” şarkısını da albüm repertuarına aldı. Sezen Aksu ise şarkıyı İrem Derici ‘ye hediye etti.

İrem Derici, yeni albümünün kutlamaları için İstanbul, Ankara, Eskişehir, Antalya, Çeşme, Kuşadası, Marmaris ve Bursa’nın en gözde eğlence kulüplerinde “90’lar Türkçe Pop Partileri” düzenleyecek .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here