Magazin

“Sezen Aksu beni yalıda yaşatıyor!”

11 yıl önce vefat eden söz yazarı Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar, 1 yıldır sağlık sorunları yaşıyordu. Akçiğerinde bulunan bir kitle nedeniyle tedavi gören ve bir dönem yoğun bakımda kalan Ar, sağlığına kavuşmaya başladı. Önceki gün bir arkadaşıyla geldiği AVM’de tekerlekli sandalyede görüntülenen Mehtap Ar, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“Akciğerde bir kist var, onunla uğraşıyoruz ama iyiye gidiyor her şey. Hastalığı sevmedim, ‘Git benden dedim’ o da gidiyor. İmmunoterapi gördüm, var olan kitle küçüldü. Şu an yürüyemediğim için pek iş yapamıyorum ama moralim gayet iyi, bomba gibiyim, daha da iyi olacağım. İnsanlar bunalımdayken alışverişe gider, ben de bugün öyle yaptım, hayat çok güzel.” açıklamasında bulunan Ar, bu süreçte Tarkan ve Sezen Aksu’nun kendisini hiç yalnız bırakmadığını anlattı.

Sezen’in yalısında yaşıyorum diyen Mehtap Ar, “O gerçekten çok iyi bir dost. Annemin hastalığında da hep yanımızdaydı. Arada evime geliyorum, sonra Sezen özel ambulanslar kiralayıp beni aldırıyor. Evinde yemekler yapıyor. Ablam Müjde, Sezen, oğlum Söz kocaman bir aileyiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu