Kültür ve Sanat

Şeytan-ı İns beyaz perdeye konuk oluyor!

22 Mart’ta sinema salonlarına konuk olacak olan Şeytan-ı ins filmi, korku severlerin korkusu haline gelecek. Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan filmin Kırklareli çekimleri tamamlandı. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini “New York Masalı”, “Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı” ve “Sonsuz Bir Aşk” filmlerinin yönetmenlik koltuğunda oturan Gökhan Arı yapacak.

100 kişiden fazla oluşan dizi ekibinin yaklaşık 6 ay kadar bir süre boyunca hıncahınç çalışmasıyla birlikte film vizyona hazır hale getirildi. Bölgede yaşanan esrarengiz olayları ele alan filmde çekimler sırasında defalarca esrarengiz olaylar boy gösterdi. Yaşanan bu olayların ardından film ekibinden ayrılan isimlerde oldu.

Ertuğrul Şan ve Murat Özserçe’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Damla Özvalı ve Oğuz Şenol üstlendi. Filmin oyuncu kadrosu, başrol oyuncularının yanı sıra İsmail Ülgey, Bertan Dirikolu, Halil Can ve Özge Dörter gibi tecrübeli isimlerden oluşuyor. Suare Film ve Yapım tarafından yapımı üstlenilen filmin konusu ise Semih adındaki bir gencin geçmişini aramasını ele alıyor. Annesi ve Babasının trafik kazasında hayatını kaybettiklerini olarak biliniyor. Semih geçmişini aramaktan çekinmeyerek anne ve babasını sürekli rüyasında görmesiyle köyüne döner. Semih’e yolculuk esnasında sevgilisi Aylin ve 2 arkadaşı eşlik eder. Semih, ailesi hakkında gerçekleri öğrenmek için soruşturmalara başlar ve Salih adında bir adamın, tüm araştırmaları ile çakıştığını bulur. Salih’i aramaya başlayan Semih ve arkadaşları tehlikeli ve korku dolu maceralara atılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu