Şeyma Subaşı’yı sinirlendiren yorum!

Şu sıralar sevgilisi Guido Senia aile Ibiza'da olan Şeyma Subaşı, kendisine kızı Melisa hakkında yorum yapan bir takipçisine tepki gösterdi...

Takip Et:

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl 1.5 yıllık evliliklerine nokta koymuştu. Boşanma protokolüne göre; Şeyma Subaşı, aylık 125 bin lira nafaka ve kızı Melisa’nın velayetini almıştı. Boşanmanın üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Ilıcalı, mahkemeye başvurarak 6 yaşındaki Melisa’nın velayetini istemişti. Bu durum sonrası eski eşler arasındaki ipler gerilmiş ve Subaşı, Ilıcalı’yı sosyal medyadan takip etmeyi  bırakmıştı.

MELİSA OKULDA ŞEYMA IBIZA’DA

Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisinin düzenlediği partiler için sık sık yurtdışına çıkıyor. Subaşı yurtdışındayken Melisa ise babasının yanında bakıcısıyla kalıyor. Önceki hafta ilkokula başlayan Melisa için Türkiye’ye dönen Subaşı, birkaç gün sonra Ibiza’ya gitti.

“YA BİR GİT”

Okulların açılmasının ardından Ibiza’dan bir fotoğraf yayınlayan ünlü fenomene bir takipçisi “Melisa’nın yarın okulda birinci günü!!! Anne nerede? Ibiza!!! Ibiza’da olmak asla grateful değil! Anne olmak grateful” yorumunda bulundu. Takipçileri ile çok sık etkileşim içine girmeyi tercih etmeyen Subaşı, bu yoruma “Ya bir git” yazarak cevap verdi.