Ana Sayfa Magazin Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren yorum!

Şeyma Subaşı’yı sinirlendiren yorum!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl 1.5 yıllık evliliklerine nokta koymuştu. Boşanma protokolüne göre; Şeyma Subaşı, aylık 125 bin lira nafaka ve kızı Melisa’nın velayetini almıştı. Boşanmanın üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Ilıcalı, mahkemeye başvurarak 6 yaşındaki Melisa’nın velayetini istemişti. Bu durum sonrası eski eşler arasındaki ipler gerilmiş ve Subaşı, Ilıcalı’yı sosyal medyadan takip etmeyi  bırakmıştı.

MELİSA OKULDA ŞEYMA IBIZA’DA

Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisinin düzenlediği partiler için sık sık yurtdışına çıkıyor. Subaşı yurtdışındayken Melisa ise babasının yanında bakıcısıyla kalıyor. Önceki hafta ilkokula başlayan Melisa için Türkiye’ye dönen Subaşı, birkaç gün sonra Ibiza’ya gitti.

“YA BİR GİT”

Okulların açılmasının ardından Ibiza’dan bir fotoğraf yayınlayan ünlü fenomene bir takipçisi “Melisa’nın yarın okulda birinci günü!!! Anne nerede? Ibiza!!! Ibiza’da olmak asla grateful değil! Anne olmak grateful” yorumunda bulundu. Takipçileri ile çok sık etkileşim içine girmeyi tercih etmeyen Subaşı, bu yoruma “Ya bir git” yazarak cevap verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

Kalp Atışı’ndan sonra Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı yeni projede buluştu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 30 Haziran 2017 ile 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi toplam 28 kısım sürdü. Vicdanlarda yara olan dizilerden bir tanesidir. Dizinin hayranları öyle istek ile bağlanmıştı ki, reytinglerinin düşmesi ve yayından kaldırılmasını hala sindiremeyenler kesinlikle vardır. Hikaye Karayel ve Selahattin Paşalı’nın aynı sette yer aldığı Kalp […]

Şükran Ovalı’nın öpüşmem – sevişmem gibi kuralları var mı?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Türk Sineması’nda Türkan Şoray yasaları olarak ifade edilen ve cinsellik çağrıştıran sahnelerde rol almama gidişatını ifade eden bir reellik var. Futbolcu Caner Erkin ile 3,5 sene evvel evlenen ve 2 sene evvel de kızı Mihran Ela’yı dünyaya getiren Şükran Ovalı, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu. Ünlü oyuncu, “Evlilikten, çocuktan sonra “Artık […]

Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’yı 2018 senesinin Ağustos ayında dünyaya getirmişti. 3 ay sonra da büyük bir cesaret göstererek Minik Tefek Cinayetler dizisine davetli oyuncu olarak katıldı. O dönemde gebelik kilolarından henüz kurtulamamış olan oyuncu, sosyal medyada ciddi bir tenkit dalgasını yakalandı. Analığının daha ilk aylarında yapılan bu tenkitlerin […]

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 3. kısmı daha önceki zaman yayımlandı. Dizinin 4. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı. Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Minik Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.

M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

Her filmi büyük alaka bakan M. Night Shyamalan, yeni filmin ismini ve ilk posterini, bekleyenlere sundu. Dün, yeni filminin ismini duyurmak için Twitter hesabından bir paylaşım yapan M. Night Shyamalan, afiş ile birlikte yeni filminin setinden de bir resim paylaştı. “Burada yeni filmimin ilk karesini sürüklüyor olmam bir mucize gibi geliyor. Bunun ismi Old.” sözleri ile yeni filminin isminin “Old” olacağını duyurdu. Feels like a miracle that I am standing here shooting the first shot of my new film.

Yaşam