Magazin

Şeyma Subaşı’nın yeni markasının ürünleri çalıntı mı?

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, 2014 yılında kendi giyim markasını kurarak moda dünyasına adım atmıştı. Kendi adını taşıyan bir butik açan Subaşı, o dönem işler istediği gibi gitmeyince butiğini kapatmıştı. Bir dönem moda uygulaması da açan Subaşı bir türlü istediği başarıya ulaşamamıştı.

Spor, sağlık yaşam ve modaya olan tutkusuyla bilinen Subaşı eski eşi Acun Ilıcalı ile ortak olarak 2018 yılında Bebek’te Healthyish adlı kafeyi açmıştı. Kafe işletmeciliğinin kendine göre olmadığını söyleyen ve kirasını bile zor ödediği haberleri ile gündeme gelen Subaşı 2020 yılında Healthyish‘i kapattı.

YENİ MARKASINI TANITTI

Kafe deneyiminin ardından Şeyma Subaşı, yeni çıkardığı Babe Activewear isimli markasını çıkardığını duyuran Subaşı, ürünler henüz satışa çıkmadan paylaşımlara başladı. Kendi imzasını taşıyan bikinisi ile poz veren Subaşı, “Yeni bebeğim Babe’i sizinle paylaşmak için çok heyecanlıyım! Son 1 saat! Umarım siz de en az benim kadar beğenirsiniz” ifadelerini kullandı.

O MARKAYI MI TAKLİT ETTİ?

Şeyma Subaşı’nın Babe Activewear markası henüz aktif olarak satışa çıkmasa da, sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeye başladı. Hatta seriden zebra desenli bir mayokini Same isimli ünlü markanın bir mayokinisine benzetildi. İki mayokini arasındaki en belirgin farklar, omuzdaki dökümlü detay, zebra çizgilerinin rengi ve karın bölgesindeki pencerenin büyüklüğü.

Şeyma Subaşı‘nın giydiği kendi markası Babe Activewea mayokinin fiyatı 299,00 TL iken Same Los Angeles marka zebra desenli mayokini ise 175 dolar (1.201 TL).

İlgili Haberler

Başa dön tuşu