Magazin

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı yeni sevgilisinin ilk görüntüsü

Ne yapsa sosyal medyada yoğun eleştiri alsa da hala en çok takip edilenler arasında yer alan Şeyma Subaşı bu kez yeni bir aşka yelken açtığı iddialarıyla gündemde!

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, en son dj sevgilisi Guido Senia ile birlikteydi ancak bir süre önce yollarını ayırdı. İddiaya göre; Subaşı’nın sosyal medyadan yayınladığı dans görüntüsünde Mısırlı iş adamı Mohammed Alsaloussi ile beraber olduğu görüldü. Mısırlı yatırımcının yanlışlıkla kamera kadrajına girmesi dikkatlerden kaçmadı.

Pandemi döneminin ilk günlerinde karantina zamanlarını Türkiye’de  İtalyan asıllı dj sevgilisi Guido Senia ile geçiren Şeyma Subaşı, normalleşme döneminin başlamasıyla Amerika’ya gitmişti.

Kısa bir süre önce İtalyan sevgilisiyle ayrıldığını açıklayan ve geçtiğimiz haftalarda adı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile anılan Şeyma Subaşı, yayınladığı son dans videosunda bu beraberliği adeta ilan etti!

Yanlışlıkla Kadraja Girdi Ve Kaçtı

Şeyma Subaşı’nın dans ettiği görüntülerin çekildiği videonun ilk saniyelerinde yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi kadrajdaydı. Kameranın kadrajında olduğunu fark edince hemen uzaklaşan  Mohammed Alsaloussi ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü model Ferrari marka bir aracın sağ koltuğunda oturan Şeyma Subaşı’nın işte Mısırlı yeni sevgilisi!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu