Şeyma Subaşı’nın kitabı hakkında soruşturma tamamlandı!

Haziran ayında çıkardığı 'Sadece Şeyma' isimli kitapta okuyucularına tuz ruhu öneren Şeyma Subaşı hakkında savcılığın yürüttüğü soruşturma takipsizlik kararı ile neticelendirildi...

Takip Et:

Acun Ilıcalı ile ilişkisi ve evliliği ile bir dönem magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, Ilıcalı’dan boşandıktan sonra Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Özel hayatıyla çok konuşulan ünlü fenomen, haziran ayında ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabını çıkarmıştı. Kitabı ile ilgili birçok olumsuz eleştiri alan Subaşı, kitabın cilt bakımı önerileri kısmında skandal bir yazım yanlışına imza atmıştı. Kitapta ‘Hyaluronik asit’ yerine ‘hidrolik asit’ yazılmış ve okuyuculara tuz ruhu önerilmişti.

SAVCILIK TAKİPSİZLİK KARARI VERDİ

Bu durumu savcılığı şikayet eden bir okuyucunun başvurusu sonrası savcılık soruşturma başlatmış ve Şeyma Subaşı adliyede 1 saat ifade vermişti. İfadesinde yazım hatasının yayın evi tarafından kaynaklandığını söyleyen Subaşı, hakkında yürütülen soruşturma sona erdi. Savcılık ünlü fenomenin suç işleme kastı olmadığına karar vererek, soruşturmaya takipsizlik verdi. Böylelikle dosya kapanmış oldu.