Şeyma Subaşı’nın iç çamaşırlı videosuna tepki yağdı!

TikTok hesabı açarak iç çamaşırıyla dans ederken çektiği videosunu yayınlayan Şeyma Subaşı, gelen tepkiler sonrası videoyu kaldırıp hesabını kapattı...

Takip Et:

Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia‘nın yurt dışından gelmesinin ardından 14 gün karantinada kalma kuralına uymamış ve büyük tepki çekmişti. Gelen tepkiler sonrası Subaşı ve Senia, koronavirüs testi yaptırmış ve ünlü fenomenin evinde kalmaya başlamıştı. Sık sık tatile gitmesi ve yerinde duramaması ile bilinen Şeyma Subaşı evde ne yapacağını şaşırdı.

Sevgilisi ile yemek pişiren, spor yapan ve evini kendisi temizleyen Subaşı, bu anları sosyal medyadan paylaşıyor. Ünlü fenomen, dün akşam sıkıntıdan TikTok hesabı açtı. seymasubasi91 adlı bir hesap açan ve “Biliyorum biliyorum, Şeyma Subaşı Tiktok’u kaldırılamaz. Zamanım da olmayacak zaten inşallah. Sadece evde Şeyma halleri işte” diyerek iç çamaşırıyla video çeken Subaşı, bunu Instagram hesabında da paylaştı. Ne var ki gelen tepkiler üzerine hem paylaşımı kaldırdı, hem de TikTok hesabını kapattı.