Magazin

Şeyma Subaşı’nın 14 günlük karantina süresi doldu!

Şeyma Subaşı ve yurt dışından gelen sevgilisi Guido Senia, koronavirüs salgını nedeniyle alınan ’14 gün karantinada kalma’ kuralına uymayarak bir partiye katılmıştı. Partide magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan çift, tepkilerin hedefi haline gelmişti. Bunun üzerine Sağlık Bakanlığı harekete geçmişti. Şeyma Subaşı ve Guido Senia Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde testten geçirilip ’14 gün dışarı çıkmama’ şartıyla eve gönderilmişti. Karantina sürecini tamamlayan Şeyma Subaşı, 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktı.

Markete giderek alışveriş yapan ünlü fenomen, o anları Instagram hesabından paylaştı. Subaşı, yayınladığı kareye “17 gün sonra ilk defa! dışarı çıktım arkadaşlar, eldivenlerim ve maskemle yemek alışverişi yapıp eve döndüm.. Lütfen birazcık daha dişimizi sıkalım ve evde kalalım. Evet bunu BEN sizlere söylüyorum ve bir süre daha söylemeye devam edeceğim.. Evde Kalalım Türkiye lütfen” notunu düştü.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve “Lütfen 14 gün tamamlandı deyip kendimizi dışarıya atmayalım. 2 hafta öncesine kadar bunun ne kadar ciddi olduğunu fark etmeyen bendim biliyorum (bu konuyu bu aksam ya da yarın canlı yayın yaparak detaylı anlatmayı düşünüyorum) ama bana inanın; bunları bütün kalbimle söylüyorum…” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı