Magazin

Şeyma Subaşı’ndan Zeynep Yılmaz’a olay sözler! “Neye üzülüyor?”

Uzun yıllardır Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile evliliğini bitirmesine sebep olarak gösterilen Şeyma Subaşı, ‘Acun ile ilişkin başladığında evlilik bitmiş miydi?’ sorusuna “Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz arkadaşlar” yanıtını veren Şeyma şöyle devam etti: “Geçin bunları. Çok sağlam bir yuvaydı ya, kim kimin yuvasını yıkabiliyor! Hangi kadın ya da hangi erkek birilerinin yuvasını yıkabilir.” Eyüboğlu daha sonra ise “Senin yuvanı biri yıkabildi mi?” diye sordu. Şubası ise “Hayır, sıfır! Kimse yıkamaz. Yuva sağlamsa başka birileri yüzünden o yuva yıkılmaz zaten. Yıkılıyorsa başka bir şey vardır devam eden, evliliklerini sarsan” cevabını verdi.

“SENELERCE METRES KONUMUNA DÜŞÜRÜLDÜM!” 

Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile boşandığı dönemde ‘boşandılar’ yazarak bir paylaşım da bulunan Şeyma Subaşı, konu hakkında şunları söyledi:

“Acun ile Zeynep boşandığında, ben ‘Boşandılar’ yazarak bir snap paylaştım. Seneler boyunca yaşadığı bir olay var, psikolojik olarak bitmiş olduğum. Senelerce metres konumuna düşürüldüğüm bir durum. 18 yaşından bu yana böyle bir durumu yaşayan bir kız var. Senelerdir bir şekilde devam ediyor. Çocuğu olmuş ama hep ben kötü durumdayım. Hiçbir şekilde açıklama yapamıyorum. Ne yazılıyorsa ona ‘okey’ demek zorundayım. O dönem sürekli boşanacak deniyor ama olmuyordu. Sonunda ben de inanmıyordum. Boşandım dedikten sonra inanamadım. Gerçekten bitti mi dedim.”

“Sadece en yakın 20 arkadaşım olarak düşündüğüm arkadaşlarıma boşandılar diye snap atıyorum. Ve bunlardan birisi alıp direkt yayınlıyor. Kim olduğunu bilmiyorum.”

“BU SADECE HIRSIN ÜZÜNTÜSÜ OLABİLİR!”

Zeynep Yılmaz hakkında konuşmayı sürdüren Şeyma, “Sen onun canını yaktın diyorlar. Orada benim yaşadığım şeyler de var. Neye üzülüyor, 7 senedir beraberim ben bu adamla. Bu sadece hırsın üzüntüsü olabilir.” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu