Magazin

Şeyma Subaşı’ndan itiraf! “O yanlış bir stratejiydi!”

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ve evliliği ile uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımları ve yeni sevgilisi Guido Senia ile birlikteliği ile de halen gündemde kalmaya devam ediyor. Buket Aydın’ın sunduğu Kanal D Ana Haber’e özel bir röportaj verdi. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonraki hayatını anlatan ünlü fenomen şunları söyledi:

“Boşandıktan sonra keşke Instagram’ı bir süre kapatsaydım. Boşandıktan sonra Miami’ye geçtim, oradan tuluma gittim. O dönem Instagram’da paylaştığım pozlar ve videolar ayrılığı hiç takmadığım şeklinde anlaşıldı. O yanlış bir stratejiydi diyebilirim. Üzerimden bulunan büyük bir ağırlık gitmiş gibi. Kendimi bulduğum bir dönem.”

“BENİM NAFAKAYA TAKIKLAR!”

Acun Ilıcalı’dan aldığı 125 bin liralık nafaka hakkında konuşan Şeyma Subaşı, “Benim nafakaya takıklar. Aldığıma, almadığıma…” diyerek “Acun’la aramız çok iyi olduğu için başıma kötü bir şey geldiğinde yanımda Acun’un olabileceğini biliyorum. İlk arayabileceğim kişinin Acun olduğunu biliyorum.” açıklamasında bulundu.

“Eski konforunuzu arıyor musunuz?” sorusuna ise Şeyma Subaşı, “Ama aynıyım. Neyle alaka? Özel uçakla artık uçamıyor mu? Yoo, arkadaşlarımın uçaklarıyla uçuyorum. Asansörlü evden, normal bir eve mi taşındım? Çok daha mutluyum. Bodrum’a giderken ekonomide uçmuşum. Eee? ‘Yer bulamadım diye ekonomide uçtum’ demek istemedim, şimdi demiş oldum. Benim fotoğraflarımı çekip sosyal medyada yayınlamışlar. ” şeklinde yanıt verdi.

GUİDO İLE EVLİLİK YOK!

İtalyan sevgilisi Guido Senia ile evlenmeyi düşünüp düşünmediği şeklinde yöneltilen bir soruya ise Subaşı, “Evlenmek gibi bir niyetim yok. Evlenip ne yapacağım? Evlenince ne değişecek?” yanıtını verdi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu