Magazin

Şeyma Subaşı’ndan hırsızlık iddiasına yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’na karşı açtığı davayı kazandığını söyleyen Safiye Nur Şimşek, bu haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Davanın kendi lehine sonuçlandığını iddia eden Şimşek, “Uzun zamandır bu haberi vermeyi bekliyordum. Malum kişiyle olan dava sürecimiz olumlu tamamlandı. Zaten bu süreçte malum kişinin, projesini ortaya çıkaramamasından az çok aslında anlamışsınızdır. Dava açıldıktan sonra ne proje var, ne köy var, ne kasaba var. Çok şükür. Ben zaten maddi anlamda hiçbir şey talep etmemiştim” demişti.

“SADECE GÜLÜMSÜYORUM”

Safiye Nur Şimşek’in davayı kazandığını açıklamasının ardından Şeyma Subaşı sessizliğini bozdu.

Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Basında yer alan, ‘Şeyma Subaşı, Safiye Nur Şimşek’in açtığı davayı kaybetti’ iddiası ile ilgili ortada böyle bir dava olmadığı için, bir açıklama yapmam gerekmiştir. Bilindiği üzere, dava açıldığında dava dilekçesinin davalıya tebliğ şarttır. Şimdiye kadar bana tebliğ edilen herhangi bir evrak olmamıştır. Buna rağmen, bugün avukatlarımca, UYAP sistemi ile adliyelerde incelemeler yapılmış ve şahsıma açılmış herhangi bir dava olmadığı kesin olarak teyit edilmiştir. Ortada bir dava olmadığı halde davayı kazanmış gibi, dayanıksız iftiralar atan şahsa sadece gülümsüyorum”

Şeyma Subaşı’nın bu açıklamasının ardından Safiye Nur Şimşek, sosyal medya hesabından “Çamur at izi kalsın” paylaşımında bulundu.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu