Şeyma Subaşı’na büyük şok! 1 saat ifade verdi!

Haziran ayında çıkardığı 'Sadece Şeyma' isimli kitabı ile olay yaratan Şeyma Subaşı'ya kitabı hakkında soruşturma açıldı. Okuyucularına kitabında 'tuz ruhu' öneren ünlü fenomen, savcıya ifade vermek zorunda kaldı...

Takip Et:

Acun Ilıcalı ile 1.5 yıllık evliliğini geçtiğimiz kasım ayında sonlandıran Şeyma Subaşı, İtalyan DJ Guido Senia ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminden düşmemeye devam ediyor. özel hayatı ile sürekli konuşulan Subaşı,  haziran ayında çıkardığı kitapla da sık sık adından söz ettirdi.

Kendi hayat hikayesini anlattığı ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabının cilt bakımı bölümünde okuyucularına ‘tuz ruhu’ öneren Subaşı ve yayınevi kitapta yazım hatası olduğunu söylemişti. Fakat yapılan bu skandal hata Şeyma Subaşı’na pahalıya mal oldu. Subaşı’nın kitabının satış oranları azaldı ve ünlü fenomen, bir kez daha sosyal medyada ağır eleştirilerin hedefi haline gelmişti.

SKANDAL HATAYI OKUYUCUSU AFFETMEDİ

‘Hidroklorik Asit’ ile ‘Hyaluronik Asit’in karıştırılması sonucu ‘tuz ruhu’ önerilen kitabı bir okuyucu savcılığa şikayet etti. Şikayetçi olan okuyucu, dilekçesinde “Kitapta cilt için tuz ruhu tavsiye ediliyor. İnsanlar yanlış yönlendiriliyor” ifadelerine yer verdi.

“SUÇ İŞLEME KASTIM YOK”

Şikayet sonrası savcılık tarafından ifadeye çağırılan Şeyma Subaşı, kendini şu sözlerle savundu: “Kitapta basımevinin hatası nedeniyle hidroklorik asit (Tuz ruhu) yazılmış ve durum gözden kaçmıştır. Suç işleme kastım yoktur”