Şeyma Subaşı yine eleştiri oklarının hedefinde!

Öze hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, çıkardığı 'Sadece Şeyma' kitabında imza attığı skandal hatayla çok konuşulmuştu. Subaşı bu kez kızı melisa'nın bikinili fotoğrafını yayınladığı için yorum yağmuruna tutuldu...

Takip Et:

Acun Ilıcalı ile 1.5 yıl süren evliliğini geçtiğimiz yıl kasım ayında bitiren Şeyma Subaşı, boşanmanın hemen ardından İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. sevgilisinin düzenlediği partiler için ülke ülke gezen ünlü fenomen, sürekli olarak özel hayatıyla magazin gündeminde olmayı başarıyor.

‘TUZ RUHU’ HATASI PAHALIYA PATLAMIŞTI

Haziran ayında çıkardığı ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabının cilt bakımı önerileri kısmında okuyuculara yazım hatası dolayısıyla ‘tuz ruhu’ öneren Şeyma Subaşı, eleştirileri oklarının hedefi haline gelmişti. İkinci baskıda düzeltilen hata sonrası kitabın satış oranları düşmüştü.

“KIZINIZA 18’LİK GİBİ POZ VERDİRMEYİN!” 

Subaşı, bu kez kızıyla paylaştığı bikinili pozu sebebiyle ağır yorumlara maruz kaldı. Ünlü fenomeni takipçileri “Kızınızın sürekli mayo ile resimlerini paylaşmak zorunda mısınız?”, “Çocuğu da kendisi gibi yaptı”, “Bu daha çocuk neden poz verdirip sosyal medyaya atıyorsun”, “Kızınızın mayolu ve bikinili pozlarını paylaşmanız hiç doğru değil”, “Kızınıza 18’lik gibi poz verdirmeyin” yorumlarıyla eleştirdi.

İşte o paylaşım: