Magazin

Şeyma Subaşı ve kızı Melisa aylar sonra kavuştu!

Koronavirüs salgını sebebiyle Survivor’ın çekimlerinin yapıldığı Dominik’ten dönemeyen ve uzun süredir orada bulunan Acun Ilıcalı, bu süreçte Şeyma Subaşı’dan olan kızı Melisa’yı da Dominik’te tutmuştu. Acun Ilıcalı’nın velayeti kendisinde olan kızı Melisa, Türkiye’ye döndü. Babası Acun Ilıcalı’nın özel uçağı ve bakıcısı ile ülkeye dönen Melisa’yı annesi Şeyma Subaşı karşıladı. Subaşı, kızına kavuştuğunu, “Sonunda geri döndü. Her şeyim” notuyla Instagram hesabından duyurdu.

ACUN ILICALI, ŞEYMA SUBAŞI’YA ÖVGÜLER YAĞDIRMIŞTI

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalında yayınlanan programına katılmış ve eski eşi Şeyma Subaşı’ya övgüler yağdırmıştı. Ilıcalı, “Melisa’nın bu enerjisini ve neşesini Şeyma’dan aldığını düşünüyorum. Şeyma’nın çok iyi bir anne; çocuğuna bağlı, tutkulu olduğunu düşünüyorum. Her dakika FaceTime’dan bağlanarak konuşuyorlar. Biz ayrılmış olabiliriz ama burada mühim olan o çocuğun geleceği ve mutluluğu. İkimizde bu özeni gösteriyoruz. O konuda da Şeyma’nın hakkını hiç yemem. Melisa’ya olan ilgisi ve verdiği enerji Melisa üzerinde olumlu bir etki yarattı” demişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu