Magazin

Şeyma Subaşı ve Guido Senia’dan kafa karıştıran hamleler!

Acun Ilıcalı ve uzun süredir birlikte olduğu Şeyma Subaşı, 2017 yılında Fransa’da gerçekleşen görkemli bir düğünle evlenmişti. 6 yaşında Melisa isimli bir kızları olan ikili, evliliklerinin birinci yılını geride bıraktıktan sonra sürpriz bir şekilde 2018’in kasımında anlaşmalı olarak boşanmıştı. İlişkileri kadar boşanmaları da günlerce magazin gündeminden düşmeyen çiftten Şeyma Subaşı boşanmanın hemen ardından İtalyan DJ Guido Senia yeni bir aşka yelken açmıştı. Acun Ilıcalı’nın adı ise 20 yaşındaki genç model Itır Esen ile anılmaya başlamış fakat Ilıcalı iddiaları yalanlamıştı.

Bir süre Senia ile olan ilişkisini gizli tutmaya çalışan Şeyma Subaşı, sonraları sevgilisi ile fotoğraf paylaşmaya başlamıştı. Hatta ünlü fenomen Guido Senia’yı İstanbul’da ağırlamıştı. Sevgilisi ile görüşmek için sık sık Senia’nın yurtdışında düzenlediği partilere katılan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı ilk okul gününde yalnız bıraktığı için eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

BİRBİRLERİNİ TAKİP ETMEYİ BIRAKTILAR

İtalyan sevgilisi için İtalyanca öğrenmeye başlayan Subaşı ve Senia, Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Birlikte çekilmiş fotoğraflarını profillerinden kaldırmayan ikilinin ayrıldığı konuşulmaya başladı. Hayatının her anını sosyal medyaya yansıtması ile bilinen Şeyma Subaşı’nın ayrılığı bu şekilde duyurduğu konuşuluyor. Özel hayatı hakkında konuşmaktan kaçınan ünlü fenomen çıkan haberler hakkında da henüz bir açıklama yapmadı.

Son olarak uçakta çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan yayınlayan Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Guido Senia’nın yanına gidip gitmediği ise merak konusu oldu. Senia ise boks yapmadan önce ayakkabılarını çekerek paylaştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu