Magazin

Şeyma Subaşı ve Dj Guido’dan aynı yatakta poz!

Geçtiğimiz yıl eşi Acun Ilıcalı ile evliliğini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında susmayı tercih etmişti. Yaklaşık 9 yıldır birlikte olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı ikilisi yaklaşık 1.5 yıl evli kalmışlardı. Uzun bir süre aşk yaşayan ve resmi evlilik yapmayan çift’in 2013 yılında Melisa adında bebekleri olmuştu. 2016 yılında eski eşi Zeynep Ilıcalı ile resmi olarak tek celsede boşanan Acun Ilıcalı 18 Eylül 2017 tarihinde görkemli bir tören ile dünya evine girmişti.

Geçtiğimiz haftalarda ise baba Acun Ilıcalı, mahkemenin velayetini anne Şeyma Subaşı’na verdikleri kızı Melisa’yı yeni bir mahkeme kararı ile kendisi üzerine almıştı. Daha sonrasında açıklama yapan Şeyma Subaşı kızı ile görüştüğünü ve birlikte kaldığını söylemişti. Fakat sürekli yurt dışına çıktığı iddiasıyla Acun Ilıcalı’nın Melisa’yı aldığı konuşuluyordu.

Sık sık Amerika’ya giden Şeyma Subaşı ise Fransız erkek arkadaşı ile ilk zamanlar sadece arkadaş olduğunu söylese de sürekli yan yana verdikleri pozlar ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme oturmuştu. Dj Guido ve Şeyma Subaşı’nın birbirlerini gizleyerek aynı mekanlarda paylaştığı fotoğraflar ikiliyi ele vermişti. Konu hakkında açıklama yapmayan Subaşı sevgili olduğunu bir nevi doğrulamış olduğu DJ Guido ile sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile yeni aşkı Guido ile birlikte vakit geçirdiği öğrenilmiş oldu. İkili aynı yatakta ayrı ayrı poz vererek yakayı ele verdi. Sosyal medya’yı aktif kullanan Şeyma Subaşı ardından yaptığı videolu paylaşım ile sevgilisi DJ Guido Senia’nın ayakkabısının göründüğü kısımı isteyerek veya istemeyerek kamerasına yansıttı. Hem aynı yatak hem de Guido’nun ayakkabısı Şeyma Subaşı’nın yeni bir evliliğe adım atacağı yönünde iddiaları ortaya çıkardı.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu