Ana Sayfa Magazin ŞEYMA SUBAŞI VE ACUN'UN ESKİ EŞİ ZEYNEP YILMAZ YİNE KAPIŞTI!

ŞEYMA SUBAŞI VE ACUN’UN ESKİ EŞİ ZEYNEP YILMAZ YİNE KAPIŞTI!

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, "Ben sana aidim sen de bana… Neredeyse 9 yıl" notuyla sosyal medyada Acun Ilıcalı'yla tanışmalarının 9. yılını kutladı.

 

ŞEYMA ZEYNEP'E ANINDA KARŞILIK VERDİ!

Acun'un eski eşi Zeynep Yılmaz da Şeyma Subaşı'nın paylaşımlarının ardından ilk kez sessizliğini bozarak Acun Ilıcalı'yla 9 sene önce çekilmiş oldukları fotoğrafları Acun'u fotoğraflardan keserek paylaştı ve yaptığı paylaşım Şeyma'ya gönderme olarak yorumlandı. Bu gönderme paylaşımının ardından Şeyma Subaşı'da instagram hesabında soyadını Ilıcalı yaparak Zeynep Ilıcalı'nın göndermesine karşılık verdi.

 

Ayrıca Zeynep Yılmaz, son gönderisinde  "Bu hayatta ölene gidene bitene saygı duymak diye bir şey vardır. Önüme bakıp yürürken arkamdan iş çevirene her zaman cevabım da vardır'' notuyla paylaşım yaparak imalı sözlerine devam etti.

 

ŞEYMA SUBAŞI'NIN 9.YIL PAYLAŞIMI:

 

 

ZEYNEP ILICALI'NIN GÖNDERME OLARAK YAPTIĞI PAYLAŞIM:

 

ZEYNEP ILICALI'NIN SON PAYLAŞIMI:

 

Son Eklenenler

Mutlaka İzlenmesi Gereken 7 Marcello Mastroianni Performansı

Fellini’nin yaşadığı kasvetleri yansıtma şeklidir, onun 1950’lerde Roma’ya baktığı gözlerdir; Antonioni’nin kendini kaybetmiş, irtibat kopukluğu yaşayan erkek tahlilidir; Scola’nın faşizme karşı verdiği kurbandır; De Sica’nın tipik İtalyan erkeğidir; uzaktan bakıldığında ne kadar banal gözükürse gözüksün, ne kadar güldürürse güldürsün çağdaş erkeğin buhranını hiç sezdirmeden veren oyuncudur Marcello Mastroianni. Kariyeri süresince İtalyan sinemasının en ehemmiyetli rejisörleriyle […]

.

Avatar 2’nin çekimleri tamamlandı

Koronavirüs nedeniyle kerelerce ertelenen Avatar 2’nin çekimleri sonunda bitirildi. 2009 senesinde vizyona giren ve gişede büyük bir zafer elde eden Avatar’ın devam filmlerinin geleceğini ve 2. filmin uzun bir vakittir çekim düzeyinde olduğunu öğreniyorduk. Ancak Koronavirüs sebebiyle çekimlere ara verilmesinin ardından ne kadar ilerleme katedildiği merak mevzusuydu. James Cameron, “Avatar 2” çekimlerinin tamamen bittiğini açıkladı İlk filmin çok hoşlanılması da ele alınırsa toplamda ikişer sene arayla yayımlanacak 4 yeni Avatar filmi tasarlanmıştı.

Violet Evergarden the Movie’den bir kesit yayımlandı

Beğenilen anime Violet Evergarden’ın daha önceki zamanlarda vizyona giren filminden spoiler kapsayan bir fragman yayımlandı. Violet Evergarden animesinin en yeni filmi “Violet Evergarden the Movie” 18 Eylül 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girdi. Kyoto Animation’ın anime filmi “Violet Evergarden the Movie”nin yeni fragmanı, filmin 18 Eylül’de Japon tiyatrolarında gösterime girdiği ilk haftasında ne kadar popüler olduğunu kutlamak emeliyle yayımlandı. Taichi Ishidate tarafından idarenen anime filmi, 390.000’den fazla izleyiciye bilet satışı ile Tenet’in ardından Japon gişelerinde […]

.

Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı

Oyun ve mucizevi edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, daha önceki yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye erişmişti. Dizinin 2. sezonu için coşkulu bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile alakalı bir gelişme yaşandı. Yeni sezon oyuncu kadrosunda yaşanan farklılığa göre, dizideki tesirli büyü eforlarına sahip Witcher Eskel adlı karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” dizinin kadrosunu ufaladı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!

Show Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 33. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Kuzey, Şule ile aynı yatakta uyanıyor. Şule’nin yolladığı resmi bakan Yıldız, Kuzey’i bakmak bile istemiyor. Hazine, Pembe’nin can veren kocasının kabrinden çıkıyor. Kuzey, koyda tanıştığı resimci kıza destek ediyor. Nahide, Şule’yle konuşmaya gidiyor. Yıldız’a kapatma deyince direnemeyip …

.

Yaşam