Şeyma Subaşı tövbe etti!

Önceki gün Bebek'te bulunan kafesinin önünde kızı Melisa Ilıcalı ile görüntülenen Şeyma Subaşı, bir daha kitap yazmayacağını söyledi...

Takip Et:

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile birliktelik yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisinin düzenlediği parti için Ibiza’daydı. Türkiye’ye dönen Subaşı, ayağının tozuyla kafesinin bulunduğu Bebek’te objektiflere yansıdı. Deniz kızı kıyafetiyle yürümekte zorlanan kızı ile magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü fenomen, “Sürekli yurt dışına gidip gelmekten biraz yorgunum” diyen Subaşı, kızının “Anne beni kucağına alır mısın?” çağrısı sonrası Melisa’yı kucağına aldı.

“İLK VE SONDU”

“Bir daha kitap çıkarmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Bir daha kitap çıkarmayacağım. İlk ve sondu” yanıtını verdi. “Eleştiriler yüzünden mi kitap yazmayacaksınız?” şeklinde yöneltilen soruya cevap vermek istemeyen Şeyma, daha sonra kafesine gitti.

TAKİPÇİ SATIN ALMAKLA SUÇLANMIŞTI…

Instagram’da 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, takipçi satın aldığı haberleri ile gündeme gelmişti. Subaşı’ya istek göndermediğini belirten sosyal medya kullanıcıları, kendilerini bir anda ünlü fenomeni takip ederken bulmuştu.