Şeyma Subaşı, sosyal medya reklamlarından ne kadar kazanıyor?

Acun Ilıcalı ile boşandığı dönemde aylık 125 bin lira nafaka alacağı için günlerce konuşulan Şeyma Subaşı'nın Instagram'da telefon çekilişi için yaptığı reklamdan 100 bin lira aldığı öğrenildi. Ayrıca ünlü fenomen, sosyal medyadan yapacağı reklamlar için 50 bin lira istiyor...

0

Acun Ilıcalı ile sürpriz bir şekilde yollarını ayıran Şeyma Subaşı, Ilıcalı ile boşandığı dönem aldığı nafaka tutarı ile günlerce konuşulmuştu. Aylık 125 bin lira alan Subaşı’nın nafaka ücreti meclisi bile harekete geçirmiş ve nafaka konusu tekrar görüşülmeye başlanmıştı.

TAKİPÇİLERİ “NAFAKA YETMİYOR MU?” DİYE SORMUŞTU!

Renkli hayatı ile tanınan Subaşı, hayatından kesitleri sosyal medyadan yayınlamasıyla dikkat çekmeye başlamış ve 3 milyon takipçi sayısına ulaşmıştı. Hemen hemen her anını, gittiği seyahatleri, katıldığı partileri paylaşan ünlü fenomen; Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından bir ilke imza atmış ve Instagram hesabından reklam yayınlamıştı. Bir telefon çekilişiyle aynı anda 11 markanın tanıtımını yapan Subaşı, “125 bin lira nafaka Şeyma’ya yetmedi” gibi yorumlara maruz kalmıştı.

ÇEKİLİŞLİ REKLAMDAN 100 BİN LİRA KAZANDI

Subaşı’nın telefon çekilişi reklamı için 100 bin lira aldığı öne sürüldü. Acun Ilıcalı ile evliyken ünlü bir mücevher firmasının reklam yüzü olan genç kadın, şimdilerde Instagram reklamlarından para kazanmaya karar verdi. Her bir paylaşımı yorum yağmuruna tutulan Şeyma Subaşı’nın, Instagram’ın story kısmında yayınlayacağı bir reklam için 50 bin lira istediği iddia edildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here