Magazin

Şeyma Subaşı reklam ücretlerine zam yaptı!

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ile adını duyuran ve sonrasında Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz kasım ayında boşanmıştı. Boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, özel hayatı ile magazin gündeminden düşmemeyi başarıyor. Haziran ayında bir de kitap çıkaran Subaşı, kitabında yazım hatası yaparak okuyucularına ciltlerine uygulamaları için ‘tuz ruhu’ önermesiyle de çok konuşulmuştu.

REKLAM ÜCRETİNİ 50 BİN LİRADAN 120 BİN LİRAYA ÇIKARDI

3.1 milyon takipçili Instagram hesabı üzerinden neredeyse her anını yayınlayan ve birbirinden renkli paylaşımlara imza atan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra ilk kez sosyal medya hesabına reklam almıştı. 11 giyim butiğinin hesaplarını paylaşan ünlü fenomen, telefon çekilişi yapmıştı. Şeyma Subaşı’nın reklam yayınlamaya başlaması sosyal medyada olay olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları Subaşı’ya “125 bin liralık nafaka yetmiyor mu?” sorularını yöneltmişti. İlk sosyal medya reklamından 100 bin lira alan Şeyma, o dönem Instagram’ın hikaye kısmından yayınlayacağı tek bir reklam için ise 50 bin lira talep ediyordu.

Şeyma Subaşı’nın reklam için istediği rakamları arttırdığı öğrenildi. Subaşı, şu sıralar Instagram’da reklam için yayınladığı tek bir hikaye için 120 bin lira istiyor. Ayrıca ünlü isimin, bir reklam filmi için kapısını çalan firmadan da yaklaşık 1 milyon lira talep ettiği iddia edildi.

Bebek’te Acun Ilıcalı’nın açtığı bir mekanı bulunan Şeyma Subaşı, geçmiş yıllarda bir butik açmış ve sonra zarar ederek kapatmak zorunda kalmıştı. Geçtiğimiz yıl bir moda uygulaması çıkaran Subaşı, burada da umduğunu bulamamıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu