Şeyma Subaşı, Melisa’ya kardeş istiyor!

Uzun süredir İtalyan DJ Guido Senia ile birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, arkadaşıyla konuşmasında bir kez daha anne olma isteğini dile getirdi...

19 yaşında Acun Ilıcalı ile tanışan Şeyma Subaşı’nın hayatı değişmişti. TV patronunun Zeynep Ilıcalı ile evli olduğu dönemde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı aşk yaşamaya başlamış ve birkaç sene sonra kızları Melisa dünyaya gelmişti. İlerleyen yıllarda Ilıcalı çifti boşanmış ve Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmişti. Fakat evlilikleri 1 yıl sürmüş ve ikili 2018 yılının kasım ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ve evliliğiyle tanınan Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz İtalyan DJ Guido Senia ile beraber olmaya başlamıştı. Aylardır birlikte olan ikiliden Şeyma Subaşı, sık sık sevgilisinin düzenlediği partiler için yurtdışına çıkıyordu. Önceki günlerde ilişkilerini noktalayan ve Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakan çift, ayrılığa fazla dayanamayarak birkaç gün sonra barışmıştı. Subaşı ve Senia Fransa’da bir araya gelmişti.

ŞEYMA’DAN İKİNCİ BEBEĞİ YEŞİL IŞIK

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmemeyi başaran Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımları ile de çok konuşuluyor. Önceki gün kızı Melisa Ilıcalı’nın bebeklik fotoğraflarını yayınlayan ünlü fenomen’in bikinili hali dikkat çekmişti. Bu paylaşımın altında bir arkadaşı ile yorumlaşan Subaşı’nın yazdıkları gözlerden kaçmayacak cinstendi. Çocuklar konusunda konuşan Şeyma, bir bebek daha istediğini yazdı.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın boşanırken yaptığı protokole göre Şeyma Subaşı ikinci kez evlenirse Ilıcalı nafaka ödemeyi kesecek. Bilindiği üzere Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan aylık 125 bin lira nafaka alıyor. Ayrıca ünlü fenomenin yıl boyunca 4 seyahatini de Ilıcalı karşılıyor.