Şeyma Subaşı, mekanını kapatabilir!

Şeyma Subaşı, önceki akşam birinci yılını kutladığı mekanını kapatmakla karşı karşıya kaldı...

Takip Et:

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl Bebek’te sağlıklı beslenme konseptli bir mekan açmıştı. Önceki akşam mekanının birinci yılını kutlayan Subaşı, ilerleyen günlerde kafesini kapatabilir. Acun Ilıcalı 2018 yılında açılan mekanın bütün masraflarını üstlenmiş ve Şeyma Subaşı’nın istediği gibi bir mekan olmasını sağlamıştı. Ilıcalı, o dönem kafenin 1 yıllık kirasını da ödemişti. Acun Ilıcalı’dan aylık 125 bin lira nafaka alan Subaşı, aylık kirası 60 bin lira olan mekanın işletmeciliğini sürdürmeye devam etmeyi planlıyor. Fakat mekanın aylık kirasının ünlü fenomenin beli bükeceği konuşuluyor. Bir yıl boyunca Ilıcalı’nın yardımıyla ayakta kalan mekanın akıbeti merak konusu oldu.

PARTİ RAĞBET GÖRMEDİ

Şeyma Subaşı, dün ikinci bebeğim dediği kafesinin birinci yılı için bir parti düzenledi. Sabahın ilk ışınlarında başlayan hazırlıklarla yakından ilgilenen Şeyma’nın partisi sönük geçti. Acun Ilıcalı ile evliyken açılan kafenin açılışına birçok ünlü isim gelmişti. Fakat 1 yıl sonra o isimlerin hiç biri mekanda yoktu. Şeyma Subaşı partisini yakın arkadaşlarıyla birlikte yapmak zorunda kaldı.

Şeyma Subaşı, Bebek’te bulunan mekanını açtıktan 1 ay sonra eşi Acun Ilıcalı ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ünlü fenomen, boşanır boşanmaz İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkisini başlarda itiraf etmeyen Şeyma Subaşı, daha sonra sık sık sevgilisiyle sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Sevgilisi için sürekli olarak yurt dışına çıkan ve kızı Melisa’yı babası Acun Ilıcalı’ya bırakan Şeyma bu yüzden eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Sürekli olarak sevgilisi Guido Senia’nın düzenlediği partiler için Ibiza’ya giden Şeyma Subaşı, sosyal medyada yaptığı bikini pozları ile de dikkat çekiyor.