Magazin

Şeyma Subaşı çalıntı olduğu iddia edilen markası hakkında konuştu!

Üniversite eğitimini için moda bölümünü tercih eden ve Acun Ilıcalı ile tanıştığı dönem eğitimini yarıda bırakan Şeyma Subaşı, yıllar sonra modaya geri döndü. Subaşı, geçtiğimiz günlerde Babe Activewear isimli bir marka kurduğunu duyurdu. Bir e-ticaret firması ile anlaşıp internet üzerinden satışlara başlayan Şeyma Subaşı, ürünlerinin fotoğraflarını paylaşınca sosyal medyada çalıntı iddiaları ortaya atılmaya başladı. Daha önce Same isimli bir firmanın mayokinisini taklit ettiği iddia edilen Subaşı’nın başka taklit ettiği markalar olduğu da öne sürüldü.

ŞEYMA SUBAŞI MARKASININ SATIŞLARINDAN MEMNUN!

Fit halleriyle dikkat çeken ve sık sık spor yaparken fotoğraf ve videolarını Instagram hesabından yayınlayan ünlü fenomen, tarzına uygun olarak spor kıyafetler çıkardı. Özellikle Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde kış mevsimi görmeyen ve Türkiye’de kış yaşanırken yaz mevsiminin olduğu ülkelerde tatile çıkan Şeyma Subaşı koleksiyonuna mayo, bikini ve mayokinileri de eklemeyi ihmal etmedi. Önceki gün görüntülendiği alışveriş merkezinde yeni markası hakkında konuşan ünlü isim, satışların iyi olduğunu ve ürünlerin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Subaşı taklit ve çalıntı iddiaları hakkında ise konuşmamayı tercih etti.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ve sonrasında evliliği ile tanınan Şeyma Subaşı, 2015 yılında  Nişantaşı’nda Nini isimli bir butik açmıştı. O dönem çok fazla satış yapamayan Subaşı, dükkanın 20 bin Euro’luk kirasını ödeyememiş ve kapatmak zorunda kalmıştı. Bu batışının ardından uzun süre iş hayatından uzak kalan Şeyma kendini gezmeye ve yeni ülkeler görmeye vermişti. Moda ve stil tutkusu ağır basan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıllarda bir de moda uygulaması yaptırmış ama o uygulama da beklenen ilgiyi görmemişti. Uzun süre Instagram’dan uygulamasının reklamını yapan Subaşı umduğunu bulamayınca bu sevdadan da vazgeçmek zorunda kalmıştı.

Şeyma Subaşı’nın hüsranla sonlanan son girişimi ise Bebek’te açtığı mekan oldu. Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönem ünlü televizyoncu ile ortak bir kafe açan Şeyma, boşanma sonrası kafeden de oldu. Ilıcalı’nın bir yıllık kirasını peşin ödediği kafe iş yapmayınca Subaşı zarar etmeye başladı ve mekanını kapattı. O dönem kafeye icra geldiği haberleri uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Şu sıralar eski eşi Acun Ilıcalı’dan aldığı nafaka ve Instagram reklamları ile hayatını sürdüren Şeyma Subaşı’nın markasının akıbeti ise şimdiden merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu