Şeyma Subaşı: “Bir koca, üç çocuk istiyorum!”

YouTube kanalı açan Şeyma Subaşı, çok ses getiren röportaj videosunun ikinci kısmını yayınladı...

Takip Et:

Özel hayatı magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz haftalarda bir YouTube kanalı açmıştı. Hayatından kesitleri yayınlayan ünlü fenomen, son iki videodur hayatı hakkında merak edilen soruları yanıtlıyor. İlk videoda namaz kıldığı dönemi anlatan ve eski eşi Acun Ilıcalı’dan aldığı aylık 125 bin liralık nafaka hakkında konuşan Şeyma Subaşı, ikinci videosunda da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BURCU’NUN REKLAMINI YAPTIM, O DA OTEL PARASINI KARŞILADI!”

Bir zamanlar Burcu Esmersoy ve Oğulcan Engin gibi isimlerle arasından su sızmayan Şeyma Subaşı, şu an konuşmadığı eski dostları hakkında şunları söyledi:

“Oğulcan hala benim canım kardeşim. Anne ve babasına bayılırım. Onlar da beni çok severler. Kardeş, kardeşe küstü gibi oldu. Ortamlar değişti. Hayat böyle gitti. O kadar da büyük modernlik söz konusu değil. Oğulcan, Acun abisiyle birlikte. Burcu ile gerçekten çok yakındık. Youtube olayına girdi Burcu. Ben Miami’deydim, ‘bana destek olur musun’ dedi. Ben de storylerime falan koydum. Ama dürüst olmak gerekirse, bana karşı geri dönüşünü almadım. Ama bu arkadaşlıktır, kesinlikle bir alışveriş değildir, yanlış anlaşılmasın. Beraber Maldivler’e gitmiştik. Oteli falan o karşılamıştı. O da belki de öyle bir şey yaptı. Yaşam tarzlarımızdan dolayı ayrıldık diyebiliriz. Ben enerjisel olarak çok uyuz bir tip olabilirim, o tarz insanlar için. Baskın karakterim, benim gibi bir karakterin arkadaşı olmak yorabilir. Çok enerjim var”

EVLİLİK SORUSUNA BİRKAÇ HAFTA ARAYLA FARKLI CEVAPLAR! 

1 yıldır Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, evlilik sorusuna verdiği cevapla ise şoke etti. Daha önce evlenmeyi düşünmediğini söyleyen Şeyma bu kez aynı soruyu “Yengeç burcuyum. Her ortamdan kendimi çıkarmayı biliyorum. 18 yaşıma kadar her sabah kahvaltısını ailesiyle beraber eden, her akşam babasından önce eve gelen bir kızdım. Bir koca ve 3 tane çocuk istiyorum. Evimde oturmak, istediğim zaman onunla partilemek ama sabah kahvaltı ve akşam yemeğini beraber yemek istiyorum. Evlilik hayatımda da hiç yaşamadım. Ama ben böyle bir ailede büyüdüm. Benim yaşadığım hayatt şartlarından dolayı buraya geldim. İki kere Kur’an’ı bitirdim, namaz kılıyordum.” sözleriyle yanıtladı.