Şeyma Subaşı bebek mi bekliyor?

İtalyan sevgilisi Guido Senia ile Unicef'in düzenlediği geceye katılan Şeyma Subaşı'nın elbisesinden belli olan göbeği olay oldu. Subaşı'nın hamile olup olmadığı konuşuluyor...

Acun Ilıcalı ile boşandıktan hemen sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, her fırsatta sevgilisinin düzenlediği partiler için soluğu yurt dışında alıyor. İtalyan sevgilisini geçtiğimiz aylarda İstanbul’a da getiren Subaşı, başlarda gizli saklı yaşamaya çalıştığı ilişkisini artık göz önünde devam ettiriyor. Ünlü fenomen 3 milyon takipçili Instagram hesabından sevgilisi ile paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.

SOSYAL MEDYA BU DEDİKODUYLA ÇALKALANIYOR

Senia ile önceki akşam Unicef tarafından düzenlenen bir organizasyona katılan ünlü fenomenin, davette çekilen fotoğraflarda elbisenin altından gözüken karnı sosyal medyada olay oldu. Her zaman spor yapması ve sağlıklı beslenmesiyle bilinen Subaşı’nın göbeği görenleri şaşırttı. “Şeyma hamile mi?” dedikodusu yayılmaya başladı.

Acun Ilıcalı’dan Melisa isimli bir kızı olan Şeyma Subaşı, çıkan haberler hakkında “Ne bebek ne göbek. Fotoğraf çekilirken Guido’nın eli belimde olunca elbisenin askısı aşağı inmiş, kumaşı da ince olduğu için göbeğime yapışmış. O görüntü için yanlış elbise seçimi diyebilirim. Bu arada herkes elbiseme bayıldı.” açıklamasında bulundu.