Magazin

Şeyma Subaşı, arkadaşı Şevval Şahin’e destek vermek isterken çam devirdi

CNN Türk kanalında yayınlanan Sorgu Sual programında bazı basit sorulara cevap vermekte zorlanan ve İstiklal Marşı’nı okumak istemediği için yayında gerilip stüdyoyu terk eden Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin konuşulmaya devam ediyor. Şevval Şahin’e arkadaşı Şeyma Subaşı ise destek oldu. Subaşı’nın açıklamasında yaptığı hata ise baltayı taşa vurmak olarak değerlendirildi.

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN Türk’te yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etmek istemişti. Şevval Şahin’in yakın arkadaşı Şeyma Subaşı “Aynı şeyleri ben de yaşadım” diyerek arkadaşına destek oldu. “Yapılan yorumları yapılan haksızlığı ben de görüyorum, tamamen arkasındayım keşke bana daha önce sormuş olsaydı. Ben 30 yaşındayım kendisi 20 yaşında ben bu günlerden geçtim ve hala geçiyorum” diyen Subaşı açıklamasının devamında şunları söyledi:

“KISKANÇ BİR MİLLETİZ”

“Ama çok üzülerek söylüyorum ki o kadar kıskanç bir milletiz ki insanlara haksızlık yaparak besleniyoruz. Şevval çok güzel bir kız çok güzel yerlere gelecek. Şevval hiç takılma ve üzülme. Arkandayım her zaman arkadaşım.”

Şeyma Subaşı ‘kıskanç bir milletiz’ lafını daha sonra bir video daha yayınlayarak düzeltti ve genelleme yaptığını söyleyerek yanlış ifade ettiğini ve herkesin alınmaması gerektiğini söyledi.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu