Magazin

Seyhan Soylu: Cüppeli Ahmet’in zekası beni tahrik ediyor!

Son dönemde "Al Sana Haber" programıyla adından sıkça söz ettiren Seyhan Soylu'dan Cüppeli Ahmet hoca ile ilgili çok konuşulacak sözler...

Seyhan Soylu nam-ı diğer Sisi, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu Haberbahane programına konuk oldu.

Seyhan Soylu, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.


“Cüppeli Ahmet Hoca Evli olmasa evlenmek isterdim” diyen Soylu, “Çok zeki, çok seksi biri. Zekası beni tahrik ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ yerine onu tercih ederim” dedi.

“AİLEMİN KOYDUĞU İSİM SEYHAN, KİMLİKTEKİ İSMİM KEZBAN”
Çift cinsiyetli olarak doğduğunu ve ilerleyen yaşlarda kadın olmayı tercih ettiğini anlatan Seyhan Soylu sözlerine şöyle devam etti: “Gerçek adım Seyhan ama cinsel kimliğimi değiştirdikten sonra adımı Kezban olarak değiştirdim. Kezban adı saflığı sembolize ediyor. Kimlik ismim Kezban ama ben Seyhan Soylu’yu kullanıyorum.”

“YOKLUK GÖRMEDİM, SAMATYA’NIN EN GÜZEL MÜSTAKİL EVLERİ BENDE”
Ailesinde hep göçmenlerin olduğunu söyleyen Soylu, “2 ablam var, çocukluğum da hiç travmatik değil. İstanbul Samatya doğumluyum. Orası bir kültür mahallesidir. Samatyalı olmaktan çok gurur duyarım. Ayda 1-2 kez muhakkak Samatya’ya giderim. Kapalıçarşı’da çıraklık yaptığım ustalarımla da görüşmeye devam ediyorum. Geldiğim hiçbir noktayı unutmadım. Babam büyükelçi, annem öğretmendi. Memur ailesi olduğumuz için yokluk görmedik. Samatya’daki en güzel müstakil evleri bende” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul