SEYFİ DURSUNOĞLU ONU İSTEMEDİ Mİ? HANDE ATAİZİ AÇIKLADI!..

Önceki akşam Antalya’da düzenlenen kickbox yarışmasının sunuculuğunu yapan Hande Ataizi, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

Oyuncu, 2015’te tekrar başlayacak olan ‘Benzemez Kimse Sana’ programı için teklif aldığını ama Seyfi Dursunoğlu tarafından istenmediğine dair iddiaların gerçek olmadığını söyledi. 


“TEKLİF geldi ama kabul etmedim. Her defasında jüride mi olacağım?” diyen oyuncu ekledi: “Seyfi Dursunoğlu ile sorunum yok. Tiyatro oyunu veya bir sinema filminde yer almak istiyorum. Oyunculuk beni mutlu ediyor.”

 

Otilia ve Alexandra Stan, yarışmaya şarkılarıyla renk kattı.  Şarkıcıların şovları ve dansları konuklardan alkış aldı.

 

KiCKBOX GECESiNDE BULUŞTULAR

 

Kickbox’ın efsane ismi Patrice Quarteron’un da ringe çıktığı ‘One Shot’ gecesi, Antalya Mardan Palace’ta gerçekleşti

Dünya yıldızlarının mücadele ettiği ‘One Shot’ kickbox gecesi, önceki akşam Antalya Mardan Palace’ta     düzenlendi.
Yiğit Medya organizasyonuyla gerçekleşen davete; Hande Ataizi, Ece Erken, Simge Tertemiz, Özlem Yıldız ve Cansu Taşkın gibi isimlerin de aralarında olduğu yaklaşık 500 konuk katıldı. 
12 dövüşçünün 6 nefes kesen mücadele sergilediği gecede, Patrice Quarteron ve Zamiq Atakishiyev’in maçı büyük ilgi gördü. Karşılaşmalar öncesinde sahne alan Alexandra Stan ve Otilia da şovlarıyla konuklara unutulmaz bir akşam yaşattı.   

 

“iNANILMAZ MUTLUYUM”


Hamileliğinde beş ayı geride bırakan Ece Erken, “Her şey yolunda gidiyor, inanılmaz mutluyum. Maçları izlerken karnıma atılan tekmeler dışarıdan da hissedildi. Bu anlara Hande (Ataizi) ve Simge (Tertemiz) ellerini karnıma koyarak şahit oldu” dedi.