Müzik

Şevval Sam’dan Sıla’ya destek!

Önceki günlerde Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleri ile buluşan Sıla’nın konseri keyifli başlayıp tatsız bitmişti. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Sıla, şarkılarını oturarak söylemeye başlamış ve kendisini izlemeye gelenler konseri terk ederek Sıla’yı protesto etmişti.

Şu sıralar ünlü şef Hazer Amani ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Sıla ve Amani’nin birlikte fotoğrafı da çıkmıştı. Uzun süredir özel hayatıyla konuşulan Sıla’nın konserinde yaşadığı büyük şoktan sonra meslektaşı ve ‘Yasak Elma’ oyuncusu Şevval Sam’dan destek geldi.

“SANATÇI İSTERSE SAHNEDE YATAR”

Sahnenin sanatçıya ait ve kendi alanı olduğunu söyleyen Sam, “Ne yapmak istiyorsa onu yapar. Oturarak da ayakta da yatarak da söyler. Sevenleri onu bütün varlığıyla kabul ettikleri için gelir ve izleyicinin koşul koyarak sanatçıyı izlemeye gelmesi beni şaşırttı” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu