Magazin

Şevval Sam kimdir? Sadakatsiz dizisinde oynayan oğlu Emir Tarık Tekin kaç yaşında?

Kanal D’de yeni başlayan ve büyük alaka bakan Vefasız dizisinde rol alan Şevval Sam’ın oğlu merak mevzusu oldu. Peki  Şevval Sam kimdir? Şevval Sam’ın oğlu kim, kaç yaşında? İşte Yasak Elma dizisinde galibiyetli rol üstlenen Şevval Sam’ın yaşamına dair bilgiler de merak edilenler…

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Ender karakteri ile tüm dikkatleri üzerine sürükleyen Şevval Sam ve oğlu bu günlerde magazin gündeminden düşmeyen adlar arasında yer alıyor.
Yeni başlayan dizide rol alan oğlu Vefasız dizisinde Selçuk karakterine yaşam veriyor.

ŞEVVAL SAM KİMDİR?

Şevval Sam, 11 Kasım 1973 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Ünlü sanatçı Leman Sam’ın iki kızından biri olan Şevval Sam, ilk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Mektebi’nda, liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnsaat Teknik ve Yapı Iş Lisesi onarım kısmında okudu. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi grafik kısmında bitirdi.
Şevval Sam ve Metin Tekin’in oğlu Tarık Emir dünyanın en prestijli mekteplerinden biri olarak kabul edilen Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır.

Bir dönem aşk haberleriyle gündeme gelen Tarık Emir sevgilisi Leyla Tanlar ile görüntüleniyordu. Paramparça dizisinin hoş yıldızı Leyla Tanlar ile böldükten sonra Tarık Emir’in ismi Dilan Deniz Çiçek’le anılmaya başlanmıştı.

 

 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu