Şevval Sam: Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok

Takip Et:
Şevval Sam: Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok
Şevval Sam: Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok

Yasak Elma’nın yıldızı Şevval Sam, geçtiğimiz gün Cihangir’de bir mekandan çıkarken nesnellere takıldı. 46 yaşındaki oyuncu, “Artık evlenmeyi düşünmüyorum. Öykümde ve yaşam yazgımda evlilik yok” sözleriyle dikkat çekti.

Şevval Sam, Re Touch Mag’in ekim rakamına davetli olmuş ve bir daha evlenmek istemediğini açıklamıştı: “Evlilik insanı değilim, evlendiğime pişman da değilim. Hatta çocuğum olduğundan dolayı çok mutluyum. Ama bir kere daha evliliği deneyim etmek istemem.”

Sanatçı geçtiğimiz gün Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
23 sene evvel oğlumu doğurdum… Evlilikle alakalı tecrübem harika olsaydı, devam ederdi. O surattan öykümde ve yaşam yazgımda evlilik yok” dedi.

TÜKETİME KARŞI İKİNCİ EL ELBISE GİYİYORUM

Uzun zamandır ikinci el elbise seçim ettiğini açıklayan Şevval Sam, bu alışkanlığının sebebini ise şöyle açıkladı: “Tüketime karşı bir eylem olarak bakıyorum. Ayrıca miladını doldurmamış, ömrünü harcamamış giyeceklerin yine birinde ruh bulmasını beğeniyorum.” Sanatçı, mülakat sırasında botoksun kendine yakışmadığını da belirtti: “Botoks bana yakışmıyor, ifademi değiştiriyor, başımı ağrıtıyor, kendime yabancılaşıyorum.
İkilinin 23 yaşında Tarık Emir Tekin isminde bir oğulları var.

.