Şevval Şahin’in Türkçesi olay oldu! Peki Şevval Şahin kimdir?

Takip Et:
Şevval Şahin’in Türkçesi olay oldu! Peki Şevval Şahin kimdir?
Şevval Şahin’in Türkçesi olay oldu! Peki Şevval Şahin kimdir?

Şevval Şahin, YouTube’da katıldığı bir programda beslenme biçiminden bahsetti. Şevval Şahin, önceki günlerde sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile tertip ettikleri ev partileriyle tenkit oklarının maksadı olmuştu. Modavesosyete kanalına davetli olan Şevval Şahin, Türkçe konuşurken aralarda kullandığı İngilizce sözcüklerle sosyal medyada ti’ye alındı.

SOSYAL MEDYADA ALAY MEVZUSU OLDU

2018 Türkiye hoşunun abur cubura ‘junk food’ demesi sosyal medyanın diline düştü.
8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum tıkınırcasına yeme oluyor. Netflix and chill dinlenme yaparken ice cream dondurma olsun chips cips olsun chocolate çikolata olsun yiyorum başka bir deyişle. Junk food abur cubur tarafın hepsi var.

ŞEVVAL ŞAHİN KİMDİR?

Mankenlik yapan Şevval Şahin, 1999 İstanbul doğumludur.Üniversite eğitimini University Of East London’da alan Şevval Şahin, Fashion Marketing kısmının 1. sınıf öğrencisidir.

Türkiye hoşu seçildikten sonra estetikli olduğu tanımlanan ve estetikli olması sebebiyle Miss Turkey 2018 birinciliği çok tartışılan Şevval Şahin’in İngiltere’de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Şu an ise Şevval Şahin bir müddettir lüks hayat tarzıyla öğrenilen Yiğit Marcus Aral ile beraber yaşam sürüyor.

Türkiye hoşu Şevval Şahin 1,82 boyundadır.

.