Magazin

Şevval Şahin’den Eleştirilere Yanıt

2018 Türkiye hoşu Şevval Şahin’in yarı İngilizce yarı Türkçesi ile tepki toplamıştı. Misafir olduğu bir programda beslenme rutinini anlatan Şevval Şahin konuşurken ingilizce kelimeler kullanması tepki sürüklemişti. Şevval Şahin’den o tenkitlere cevap geldi.

İngiltere’de Geliştim

Şevval Şahin sosyal medyanın diline düştü. Türkiye hoşu Şevval Şahin Youtube’da katıldığı bir programda beslenme rutinini anlatmış ve tenkit yağmurunu yakalanmıştı.
8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum tıkınırcasına yeme oluyor. Netflix and chill dinlenme yaparken ice cream dondurma olsun chips cips olsun chocolate çikolata olsun yiyorum başka bir deyişle. Junk food abur cubur tarafın hepsi var.

Miss Turkey 2018 birincisinin estetiksiz halleri!

Türkiye hoşu Şevval Şahin kendisine yöneltilen tenkitlere sosyal medya hesabından cevap verdi. Şahin;

“6 yaşımdan sonra İngiltere’de büyüdüm” diyen Şahin, “18’ime kadar Türk arkadaşım yoktu.
Türkçemi iyi bir seviyeye taşıdığıma inanıyorum ama linç yiyorum. İnsanlar bunu özentilik olarak idrak ediyor” ifadelerini kullandı.

Şevval Şahin özel yaşamı ve yaptığı partilerle sık sık gündeme kazançken bu defa konuşması ile gündeme geldi. Şevval Şahin kendisine yöneltilen mesafesiz parti eleştirilerine cevap vermişti.

Demet Akalın, Burcu Kıratlı gibi ünlü adların tenkitlerine maruz kalan Şevval Şahin,  “Umursamamak değil.
O adları da tanımıyorum, öğrenmiyorum. Gerçekten ne dediler okumadım dahi” demişti.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu