Magazin

Şevval Şahin Sosyal Medyanın Diline Düştü

Şevval Şahin sosyal medyanın diline düştü. 2018 Türkiye hoşu Şevval Şahin’in yarı İngilizce yarı Türkçesi ile tepki topladı.  Misafir olduğu bir programda beslenme rutinini anlatan Şevval Şahin konuşurken ingilizce kelimeler kullanması tepki çekti.

Şevval Şahin kimdir?

Konuşması ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Şevval Şahin sosyal medyanın diline düştü. Türkiye hoşu Şevval Şahin Youtube’da katıldığı bir programda beslenme rutinini anlattı.
8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum tıkınırcasına yeme oluyor. Netflix and chill dinlenme yaparken ice cream dondurma olsun chips cips olsun chocolate çikolata olsun yiyorum başka bir deyişle. Junk food abur cubur tarafın hepsi var.

Miss Turkey 2018 birincisinin estetiksiz halleri!

Şevval Şahin’in abur cubura ‘junk food’ demesi ve ‘benim binge eating modum tıkınırcasına yeme oluyor’ demesi ile Duygu Özaslan’ı anımsattı.

Şevval Şahin: “O adları Tanımıyorum”

Şevval Şahin daha evvelde sosyal mesafe kaidelerine uymayarak yaptığı partiyle dikkatleri üzerine sürüklemişti.
Suratımıza gülüp, sırttan bıçaklamak gibi oluyor bu. İki üç dizide oynamış kim varsa Instagram’dan bize sallıyor. İşin hakikati şu; Bizim partimizde, bizim yakın grubumuzda korona olan yok.Genel olarak o haftalarda olan ve bizim tanıdığımız “5 veya 10 şahıs korona oldu “diye konuşuluyor. Bunu kimse “Ben pozitifim” diye boynuna asmıyor zati. Başka Bir Deyişle benim doğum günüme gelip de 10 şahıs korona kapmış gibi bir şey yok.

Gidip milletvekili 1500 şahsiyet düğün yapıyor, gitsinler onu konuşsunlar.
Bizi rahat bıraksınlar. Biz yasa dışı bir şey yapmıyoruz. Normal doğum günü partisiydi. Evdeydik, mekanda da dokunulduk. Bu tip şeyler normal. Benim hiçbir şeyim de yok. Neticelerim olumsuz. Sıhhatimiz yerinde” dedi.

Demet Akalın, Burcu Kıratlı gibi ünlü adların tenkitlerine maruz kalan Şevval Şahin,  “Umursamamak değil. Ben sözlerimde herkes değil, maksimum 10 birey koronavirüs oldu dedim. O adları da tanımıyorum, öğrenmiyorum.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu