Ana Sayfa Medya ŞEVKET ÇORUH: FRANKEŞTAYN ÇOK EĞLENCELİ VE FARKLI BİR KARAKTER

ŞEVKET ÇORUH: FRANKEŞTAYN ÇOK EĞLENCELİ VE FARKLI BİR KARAKTER

Yapımcılığını Empati Yapım’ın üstlendiği ve ünlü oyuncu Şevket Çoruh’un “Frankeştayn” olarak karşımıza çıktığı “Canavar Gibi Türk İşi Frankeştayn” filminin Beykoz’da başlayan çekimleri, İstanbul’un farklı noktalarında devam ediyor.

 

Filmin başrolünü paylaşan Şevket Çoruh ve Ayçin İnci, canlandırdıkları “Gürbüz-Frankeştayn” ve “Gülbahar” karakterleriyle ilgili ilk kez konuştu.

 

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh filmle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

“Çok zor bir komedi aslında. Çünkü fantastik komedi… Tüm dünyada bilinen sinema karakteri Frankenstein’ın yerlisini yapıyoruz. “Türk işi Frankeştayn” yapıyoruz. Bir insanın başına böyle bir şey gelse, yeniden hayata dönse ne olur, ne biter, başına neler gelir bunları görüyoruz. Çok eğlenceli ve şaşırtıcı yönleri olan bir komedi. “ açıklamasında bulundu.

 

“ÇOK EĞLENCELİ VE FARKLI BİR KARAKTER”

 

Senaryo ve canlandırdığı karakterle ilgili de konuşan ünlü oyuncu, “Senaryoyu ilk okuduğum zaman da bana çok eğlenceli ve farklı geldi. Çünkü Frankeştayn olamadan önceki Gürbüz karakterinin ve ondan sonrasındaki Gürbüz karakterinin değişimini de yansıtacağız seyirciye. Eğlenceli güzel bir oyuncu kadromuz var. Zor, biraz meşakkatli ama seyirciyi çok mutlu edecek bir proje olduğunu düşünüyorum.” dedi.

 

“ARKA SOKAKLAR DEVAM EDECEK”

 

Çoruh, “Arka Sokaklar” dizisiyle ilgi yaptığı açıklamada ise “Dizi, önümüzdeki sene devam edecek. Yıllardır içinde olduğumuz ve 12’nci senesine giren bir iş…” ifadelerini kullandı.

 

Filmde “Gülbahar” karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ayçin İnci ise senaryo ve karakterle ilgili şöyle konuştu:

 

“SENARYOYU OKUDUKÇA GÜLDÜM”

 

“Menajerim senaryoyu bana ilk gönderdiğinde Suat Özkan ismini gördüm. Suat, benim hem arkadaşım, hem de Leman dergisinden bu yana “Kırık Leblebi” karikatürleriyle takip ettiğim ve senarist olarak çok beğendiğim biridir. Dolayısıyla keyifli bir şey okuyacağımı biliyordum. Okudukça güldüm ve “Gülbahar” karakterinin kafamda nerelere gidebileceğini görmüş oldum.

 

“Ardından “Frankeştayn”ı kim oynayacak sorusu oluşu kafamda. Şevket Çoruh ismini duyunca bu benim için ikinci bir artı oldu. Hızlıca kabul ettikten sonra okuma provasına girdik. Derken setimiz başladı.

 

“GÜLBAHAR, FRANKEŞTAYN’IN GELİNİ”

 

“Gülbahar”, filmde Frankeştayn’ın gelini…Saf tarafları olan bir mahalle kızı. Bu saf taraflarını oynamak da çok eğlenceli benim açımdan.

 

Yeni projeleriyle ilgili de açıklamalarda bulunan İnci,“Dizi teklifleri geliyor, dizi yapacağım elbette. Ama gelenleri şu ana kadar reddettim. Eğer istediğim şeye yakın bir teklif alırsam kabul edeceğim ve yeni sezona yeni bir işle başlayacağım. Adını veremeyeceğim ama senaryolarının çıkmasını beklediğim birkaç proje var. “ diye konuştu.

 

Yapımcılığını Empati Yapım üstlendiği fantastik komedi filmi “Canavar Gibi Türk İşi Frankeştayn”ın yönetmen koltuğunda Özgür Bakar otururken,  senaryosunu Kolpaçino filmlerinin de senaristi olan Suat Özkan, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım birlikte kaleme aldı.

 

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar ve Nazlı Tosunoğlu’nun yer aldığı film, sürpriz oyuncularıyla da gülmekten kırıp geçirecek…

 

Filmin Konusu:

 

İstanbul’un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Hikâyemiz de bu olaydan sonra başlar…

 

Filmin künyesi:

 

Yapımcı     : Empati Yapım

Yönetmen: Özgür Bakar

Senaryo     : Suat Özkan, Özgür Bakar, Alper Kıvılcım

Türü            : Komedi

Oyuncular  :  Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Nazlı Tosunoğlu, Sinan Bengier.

Son Eklenenler

Hekimoğlu 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek İle Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!

Kanal D’nin yayınlandığı günden buyana büyük bir alakayla izlenen dizisi Hekimoğlu, 18. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Ateş, uzun süredir kanserle çaba eden ve çok az zamanı kalan Elif’i kurtarmak için bir fikir düşünüyor. Elif’in ailesi, bu operasyona onay veriyor. Ateş, yaptığı operasyondan sona Elif’i tekrar yaşama döndürmeyi başarıyor. Hekimoğlu 19. kısım 1. kısım …

MasterChef’te İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en fazla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020’nin yayınlanan yeni kısmında, 6. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve Kırmızı ekibin kıyasıya gayret verdiği kısımda dokunulmazlığı kazanan ekip belirli oldu. Sonrasında yapılan fertsel dokunulmazlık oyunu oynandı. Fertsel dokunulmazlığı kazanan müsabakacı ilk üzüntüye adayını tanımladı. MasterChef 2020’nin 6. hafta ilk dokunulmazlık oyununu hangi ekip …

.

Masumlar Apartmanı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İle İnci Aşkı Başlamadan Bitecek Mi?

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni iddialı dizisi Masumlar Apartmanı 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Safiye’nin yaptığı barbarlıktan sonra Han, İnci’nin ailesinden özür dileyip onların taşınmalarına destek ediyor. İnci’nin dedesi, onun her fırsatta Han’la görüştüğünü kavrıyor. Uygar, terk edilmenin acısı ile gece evin önünde rezalet çıkarıyor. İnci onu, susturmak için aşağıya inince kapıda kalıyor ve …

İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp İle Melisa’nın Evliliğini Kabulleniyor!

Star Tv’nin yeni iddialı dizilerinden Iyi Günde Makûs Günde, 3. kısmıyla 26 eylül cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında;  Sarp ile Leyla, iyice tersleşir. Leyla, Melisa ve Sarp’la beraber yemek yemek zorunda kalır. Ama Leyla, o yemeğe yalnız gitmeye pek hedefi yoktur. Leyla. yemeğe kimi sevgilisi olarak götürecek. Hala Leyla’yı unutamayan Sarp, onun yanında …

Babil 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Egemen’in Bundan Sonraki Adımı Ne Olacak?

Star Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alakayla izlenen dizisi Babal, 13. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Egemen, Deniz’in kendi oğlu olduğunu bildikten sonra Eda’nın karşısına çıkıp kendi canından kanından olan oğlunu istediğini söyler. Eda ise, onun susması için ne isterse yapacağını açıklar. Sağlık Kurumunda yaralı uyuyan İrfan, oğluyla konuşurken Egemen onları …

Yaşam