Sevda Demirel Hande Ataizi’ne klibinde oynamayı teklif etti!

Sevda Demirel,17 yıl önce Hande Ataizi'ne attığı tokatla ile uzun süre gündemi meşgul etmişti...

Takip Et:
sevda-demirel-yillar-once-tokat-attigi-hande-ataizi

Bir süredir ortalarda görünmeyen eski model Sevda Demirel, “Sevda Tokadı” şarkısıyla sessizliğini bozdu ve Hande Ataizi’ne “Sevda Tokadı” adını verdiği şarkısının klibinde oynaması için teklifinde bulundu.

2002 yılında, Cem Davran ve Hande Ataizi’nin sunuculuğunu yaptığı ‘İki Kere Kiki’ adlı programa konuk olan Sevda Demirel, Hande Ataizi’yle girdiği bir tartışmada, Ataizi’ne tokat atmıştı. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Demirel, yeniden gündeme geldi.

Sevda Demirel çıkardığı “Sevda Tokadı” adını verdiği şarkısıyla ilgili bir açıklamada bulundu. Demirel, sosyal medya hesabından, ”Evet Sevda Tokat’ı biraz sansasyonel bir şarkı ismi olabilir ama ben başka neyle anılıyorum ki ne isteniyorsa onu veriyorum. Ayrıca bana bu kadar ağır konuşmanın bedeli bunlar!! Beni eleştirenler benim yerimde olsaydı benden hiç farklı davranmazdı. Ha bu arada şarkıya bayılacaksınız” notunu paylaştı. Bu paylaşımının ardından Hande Ataizi’ne “Zaman değişti eski hırslarımız kalmadı bence klibimde oynamalısın sevda tokatı güzel bir şarkı” notuyla teklifte bulundu.